Sławno: Premier Mateusz Morawiecki agitował za kandydaturą Andrzeja Dudy. Obok trwała kontrmanifestacja zwolenników Rafała Trzaskowskiego

  • 05.07.2020, 23:33 (aktualizacja 06.07.2020, 00:10)
  • Obserwator Lokalny
Sławno: Premier Mateusz Morawiecki agitował za kandydaturą Andrzeja Dudy.…

Wydarzeniem niedzielnego wieczoru w Sławnie była wizyta Premiera Mateusza Morawieckiego, który na głównym miejskim placu spotkał się z mieszkańcami powiatu, aby wspierać kandydaturę Andrzeja Dudy na Prezydenta RP.

Jego przemówienie próbowała zagłuszyć kontrmanifestacja zwolenników Rafala Trzaskowskiego. Doszło do przepychanek i wyzwisk. Na szczęście rękoczynów nie było, choć momentami sytuacja wydawała się groźna.

Najpierw Paweł Szefernaker - wiceminister MSWIA namawiał do głosowania na Andrzeja Dudę, który zapewni stabilność i dobrobyt naszego kraju.

- Zróbcie wszystko, namawiajcie rodzinę, znajomych i przyjaciół, aby zwycięzcą został Andrzej Duda - mówił.

Potem Premier Mateusz Morawiecki między innymi przypomniał skąd wziął się Rafał Trzaskowski, stwierdził, że to przyjaciel Balcerowicza oraz określił go mianem Wice Budka (jako zastępcę szefa Platformy Obywatelskiej).

- Nigdy więcej polityki Balcerowicza i Tuska. Wybierzmy Prezydenta Andrzeja Dudę – nawoływał i obiecał, że już wkrótce zostanie wybudowana droga S-6, która pozwoli na to, że Sławno nie będzie wykluczone komunikacyjnie.

Obok trwała kontrmanifestacja zwolenników Rafała Trzaskowskiego. Słychać było okrzyki: oszust. Widoczne były transparenty: „Przestań kłamać o pandemii”, czy „Duda przegrywa – Polska wygrywa”.

Ponad godzinne spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami Premiera z mieszkańcami powiatu. Poniżej filmiki z tego wydarzenia. Mieczysław Siwiec

https://www.facebook.com/133416620169642/videos/274202043804873/

https://www.facebook.com/ewelina.staska/videos/3102385316465037/

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 06.07.2020, 20:24
Jak mi się nie podobał jakiś film to go nie oglądam. A tu prawo do wyrażania opinii wszyscy mają a kto ma obowiązki w tym państwie zacznijmy od siebie.
Waszpan
Waszpan 06.07.2020, 19:01
Wieś tańczy i śpiewa, a matołuszek dyryguje. Już niedługo potańczycie.
punio
punio 06.07.2020, 16:36
zdjecie TECZY uratowalo cala impreze
Marek
Marek 06.07.2020, 10:55
No to się Morawiecki wysilił. Na godzinę spotkania przemawiał niecałe 8 minut, w tym zero programu tylko kalumnie na kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego. A tak nawiasem mówiąc widzę, że rząd ma mnóstwo wolnego czasu - zamiast pracować jeżdżą po kraju zaklinając rzeczywistość. Oczywiście nabrać na to, to się mogą ci, co lubią sobie fotkę byle z kim, byle z telewizji walnąć.
Trzaskowski to strażnik, konstytucji, równości, wolności - prawdy. A Duda niestety zrobi co mu każe JK i partia. Smutne nie taki powinien być prezydent Wszystkich Polek i Polaków, a obecny tylko dzieli, popuszcza My, Wy, Oni.
Lubię wolność
Lubię wolność 06.07.2020, 09:09
Ja tak króciutko. To jaki program wyborczy na wiecu sławieńskim przedstawił premier to chyba tylko bobrowiczki (nota bene nie wiem czy całe) brawo biły. Masakra gość gada od rzeczy, a "inteligentni" się cieszą i brawo biją. Oczywiście zero rozmowy, pytań itp.. tylko fotki z rąsi. A i cieszy, że co niektórzy się ujawnili jako pisowski elektorat, widać za dobrze im w kraju i zapomieli już czym jest brak wolności i sumienia - tu bym wpisał niecenzuralne słowo. MASAKRA jak żyję pierwszy raz widzę żeby premier jeżdził i agitował za prezydentem - ale widać grunt się pali.
Dobrze też wiedzieć, kto z ludzi nie wie czym jest konstytucja, trójpodział władzy, demokracja, tolerancja i szacunek dla innych, a za 500+ i dodatek emerytancki, zresztą z naszych pieniędzy, sprzedali się. Po zmianie władzy, a taka jak nie teraz to póżniej nadejdzie przypomnę wam to.
Wstyd i hańba na pokolenia okryły w dniu wczorajszym część Bobrowic i rodzin, mieszkańców Sławna, którzy stanowili klakę dla żenady, którą zapodał rząd na czele z premierem.
Tylko inny niż pisowski poddany może być nadzieją dla Naszego kraju.
DUDA
DUDA 06.07.2020, 08:18
Mateusz - Panie Premierze - przyjedz jeszcze do nas do Darłowa i rozwal ten cały ustrój który panuje nieprzerwalnie od lat.
Przypatrz się tym machlojkom w samorządach ...........
Bardzo prosimy

Pozostałe