Tomasz Lepper poparł Rafała Trzaskowskiego

  • 10.07.2020, 06:55
  • Obserwator Lokalny
Tomasz Lepper poparł Rafała Trzaskowskiego

Tomasz Lepper, syn legendarnego przywódcy „Samoobrony” Andrzeja Leppera, spotkał się z Rafałem Trzaskowskim kandydatem na prezydenta RP.

Udzielił Rafałowi Trzaskowskiemu poparcia. Miało to miejsce podczas spotkania z rolnikami we wsi Radzicz, gmina Sadki, powiat nakielski, województwo kujawsko – pomorskie. Tomasz Lepper przebywał tam z synem Wojciechem.

- Wielu mieszkańców wsi i terenów wiejskich pragnie zmiany i czuje się zawiedzionych dotychczasową polityką obozu władzy - tłumaczy poparcie Leppera dla Trzaskowskiego burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz, który uczestniczył we wtorek w spotkaniu kandydata na prezydenta z syn zmarłego lidera Samoobrony.

Trzaskowskiego poparł także Wojciech Mojzesowicz, w 2007 roku minister rolnictwa w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Wcześniej funkcję tę pełnił Andrzej Lepper, który odszedł z rządu PiS (2005-2007) w wyniku konfliktu z prezesem tej partii.

Przypomnijmy: Andrzej Lepper w 2005 roku, w wyborach prezydenckich poparł śp. Lecha Kaczyńskiego. Między innymi dzięki temu wygrał on wybory. (r)

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe