Sławno: błotny świat targowiska

  • 10.07.2020, 10:59
  • Obserwator Lokalny
Sławno: błotny świat targowiska

- W zasadzie powinno się płacić tym, którzy tu przychodzą, a nie pobierać opłaty – mówią handlujący na sławieńskim targowisku miejskim i dodają, że każdy deszcz powoduje ekstremalne doznania zarówno dla kupujących, jak i handlujących.

Rzeczywiście. Po opadach deszczu na placu panuje błotnista maź. Muszą w niej brnąć wszyscy, którzy trafią na targowisko. W ubiegłym roku, inkasent Stanisław Szkudlarek załatwił szlakę, która trochę pomogła. Jednak to za mało.

- A co z inwestorem, który kupił zaasfaltowaną część targowiska i miał utwardzić plac, na którym obecnie handlujemy. Kiedy doczekamy się realizacji tej obietnicy. Przecież to trwa już od wielu lat? - pytają użytkownicy miejskiego targowiska.

Nieoficjalnie dowiedziałem się, że w związku z błotem, sytuację na targowisku miejskim mieli wizytować pracownicy urzędu. Idą od wtorku. W piątek, do godziny 10:45 nikt ich tu jednak nie widział...     Mieczysław Siwiec

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ggff
ggff 12.07.2020, 13:13
Trzeba przenieść targowisko poza teren miasta. W przeciwnym razie wieś rozdepcze i rozjedzie Sławno kołami swoich rzęchów tak, że nic z niego nie zostanie. Należałoby na rogatkach Sławna wprowadzić opłatę tzw. myto. Ograniczyłoby to niepotrzebny ruch wiejskich samochodów generujący hałas i smród.
W. M
W. M 10.07.2020, 15:48
Opłata targowa oscyluje od 100 zł i więcej za jeden dzień targowy.
sss
sss 10.07.2020, 15:22
Nie płacić im za darmo zadnej opłaty targowej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To jakis absurd!!!!!!!!

Pozostałe