Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 marca 2026 12:02
Przeczytaj!
Reklama

Nowy Obserwator już w sprzedaży

Podziel się
Oceń

A w nim:

* Kronika Kryminalna

* Sławno: groźny bandyta czy pechowiec?

* Żabno: śmierć w basenie p-poż.

* Tychowo: będzie cmentarz, ale nie wiadomo kiedy?

* Powiat sławieński: jakie szkoły w czasie pandemii?

* Gmina Malechowo: z życia świetlic...

* EZS: I Pułk Ułanów cz. II

* Kłusownictwo

* Najświeższe informacje sportowe


Napisz komentarz

Komentarze

Loni 13.08.2020 15:19
W Janiewicach nikt na zebraniu nie chciał zostać Sołtysem, każdy boi sie współpracy z Rychem dzielącym wiecznie ludzi na jego i tych mających inne zdanie.

Mieszkaniec 13.08.2020 14:59
Tworząc plan zagospodarowania przeztrzennego nie da się wszytskim dobrze zrobić. Trzeba sobie zadac pytanie, czy dobrze zrobić większości (w tym przypadku wiążesie to z budowa hali sportowej) czy dobrze zrobić jednostce (w tym przypadku p. Podlas)?

L 13.08.2020 01:46
Tylko brac i dymac ;) wojt Wszystkich i na wszystkim ale co dalej kiedys juz nie bedzie wójtem a smród zostanie. Grunt ,ze teraz im sie zgadza ;)

gość 12.08.2020 14:46
przeczytałem artykuł o panu Podlasie i naszła mnie myśl co jeszcze musi zrobić pan wójt żeby okazało się że trzeba go zmienić i że jego decyzje są złe i nie ludzkie.Życzę panu Podlasowi wytrwałości w jego walce o własne dobro.

jan 52 13.08.2020 15:02
ja też popieram pana Podlasa a wójt nich się zastanowi dobrze na tym co robi zle ,bo wreszcie ręka sprawiedliwości go dosięgnie

jan 60 14.08.2020 11:57
Nie martwcie się , nie jesteście jednostką. U nas w GMINIE Darłowo jest taki sam nieudacznik co u was .

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KrzysiuTreść komentarza: Widać, że jest piach. Zależy z której strony jechała ale nie wierze, że z daleka nie było widać co się dzieje.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 22:00Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: SoltysTreść komentarza: Wala w nocha jakieś gówno. Nic się tam nie zmieniło od lat to samoData dodania komentarza: 1.03.2026, 20:23Źródło komentarza: Sławsko: Wyłudzenie odszkodowania czy głupie zabawy?Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Jechałem w strone Radosławia. Co tam sie wyprawia. Ludzie jak zombie na droge pod auta sie rzucają. Fentanyl chyba dotarł do ZSL. Gdzie ksiądz, gdzie straż, policja, Magda Gessler? Jednego przejechalem po grdyce ale uciekł skubany.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 19:55Źródło komentarza: Sławsko: Wyłudzenie odszkodowania czy głupie zabawy?Autor komentarza: piotrekTreść komentarza: od kiedy go znam to nawet w malzenstwie szukal milosci, nie jedna znalazl, i mloda i stara. pamiatka ma 20 lat, warto zeby redakcia sprawdzilaData dodania komentarza: 27.02.2026, 08:24Źródło komentarza: Paweł, Sławno: Szukam miłości, bo samemu smutnoAutor komentarza: Mieszkanka SławnaTreść komentarza: ...to co pisze Pan Paweł to sterta oszustw i kłamstw...zasługi byłej żony przypisuje sobie...żenadaData dodania komentarza: 26.02.2026, 15:59Źródło komentarza: Paweł, Sławno: Szukam miłości, bo samemu smutnoAutor komentarza: DenverTreść komentarza: Widocznie Twoje marne podatki na więcej nie starczyły dlatego tak jest, jak jest.Data dodania komentarza: 26.02.2026, 00:00Źródło komentarza: Sławno-Sławsko: Corsą w drzewo
Reklama
Reklama