Darłowo: Pod egidą Wind Servis

  • 23.09.2020, 09:34 (aktualizacja 23.09.2020, 09:41)
  • Obserwator Lokalny
Darłowo: Pod egidą Wind Servis
W sobotę 19 września w Darłowie odbył się turniej szachowy pn. „ Żyj z energią” pod patronatem znanej firmy energetycznej Wind Servis sp. z o.o. Jest zrozumiałe, że firma używająca najnowocześniejszych technologii informatycznych i energetycznej wspiera dyscyplinę sportową, która polega na używaniu intelektu. Stąd już III edycja rozgrywek królewskiej gry na naszym terenie, która jest oczkiem w głowie firmy z Warszawy.

Graczy zjechało się 20 gry z 7 miejscowości i 2 cudzoziemców z Ukrainy i Białorusi. Chętnych zgłosiło się blisko 50 zawodników, jednak koronawirus wymusił zmniejszenie ilości szachistów do możliwości powierzchni sali gry. Po ponad 5 godzinach intelektualnych rozgrywek zwycięzcą w turnieju seniorów okazał się Kossowski Paweł ze Szczecina, przed Aniskevich Dmitry z Białorusi, a III miejsce zdobył Tadeusz Kucharski z Kołobrzegu.

Wśród juniorów najlepszym okazał się Śliz Karol z Koszalina, za nim uplasował się Pylyp Dmytro z Ukrainy, a III miejsce zajął Gołębiowski Piotr ze Słupska.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe