piątek, 19 kwietnia 2024 03:26
Przeczytaj!

Sport

Darłowo: Medale dla Revoltade

Członkinie grupy Revoltade, działającej przy Darłowskim Ośrodku Kultury, prowadzonej przez Dariusza Chimko brały udział w Ogólnopolskich Zawodach w Akrobatyce Powietrznej Strzelce Krajeńskie 2024 – „Art Cup 2024” i wróciły z medalami!

17.04.2024 11:56
Turniej Gry 1x1 wraca na boiska! Rozpoczęły się eliminacje do etapu regionalnego

Wystartowały eliminacje do II edycji Turnieju Gry 1x1 – rozgrywek organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej oraz Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej. Kluby piłkarskie mają czas na zgłoszenie reprezentantów do udziału w turnieju do 15 maja.

05.04.2024 12:29
Tak Maciej Bachleda strzelił pierwszą bramkę dla Wieży
Piłka Nożna. Puchar Polski. W końcu przekonywujące zwycięstwo Wieży!

Trzy bramki Bachledy i dwie Sandrak-Vinnytskyi'ego dały zwycięstwo Wieży Postomino w meczu Pucharu Polski z Viktorią Sianów. Wynik 5:1 na boisku przeciwnika świadczy o różnicy klas. - Mamy nadzieję, że ta wygrana będzie przełamaniem pecha w wiosennej rundzie i od tego momentu Wieża będzie kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa – mówią kibice Wieży Postomino.

03.04.2024 23:14
Piłka Nożna Trwa Sławunia Cup

W Sławnie, w hali przy SP nr 3 trwa dwudniowy Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej „Sławunia Cup” o Puchar Burmistrza Miasta Sławno. W sobotę od rana grają zawodnicy z rocznika 2015/2017 i z rocznika 2018/2019. Mecz finałowy zaplanowano na godzinę 13. W niedzielę od godz. 8:30 do rywalizacji stanie rocznik 2011/2012. W turnieju udział biorą drużyny m.in. Kotwicy Kołobrzeg, Startu Miastko, AP Gryf Słupsk, Jantar Ustka, Fap Carlo Acutis Czaplinek, Grasz Dwumiasto, Bałtyk Koszalin, Santana Wielki Klincz oraz drużyny z partnerskiego miasta Sławna - Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie.

10.02.2024 12:04
Sławno: Harmonogram dwudniowego Turnieju Sławunia CUP

Już w najbliższy weekend rozegrany zostanie Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej „Sławunia Cup” o Puchar Burmistrza Miasta Sławno. Turniej odbywa się pod patronatem Wiceprezesa PZPN ds. szkoleniowych oraz Prezesa ZZPN Pana Macieja Mateńko.

09.02.2024 10:36
Sławno:  „Sławunia Cup” już w ten weekend
Sławno: „Sławunia Cup” już w ten weekend

06.02.2024 11:33
Piłka Nożna Kobiet: Pogoń Szczecin – Pogoń Tczew 4:0 (3:0)

Od kilku dni na obozie szkoleniowym w Darłowie przebywa, grający w Orlen Ekstralidze, kobiecy zespół Pogoni Szczecin. W piątek, podczas sparingowego spotkania na stadionie Darłovii, pokonał Orlen Gdańsk (1:0). W środę szczecińska Pogoń rozegrała kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem była Pogoń z Tczewa. Spotkanie było bardzo ciekawe, a akcje na wysokim poziomie. Od samego początku zarysowała się duża przewaga szczecinianek, czego wyrazem były trzy bramki w pierwszej połowie (Oleszkiewicz - 6 i 26 minuta oraz Brodzik - 7 minuta). Po przerwie do siatki drużyny z Tczewa trafiał jeszcze Leśniewska (75') ustalając ostateczny wynik meczu.

31.01.2024 22:06
Piłka Nożna  Piękno kobiecego futbolu: Pogoń Szczecin – Orlen Gdańsk 1:0
Piłka Nożna Piękno kobiecego futbolu: Pogoń Szczecin – Orlen Gdańsk 1:0

Kibice piłki nożnej, w wydaniu żeńskim mieli, powody do radości. W ramach rozgrywek sparingowych ekstraligi kobiet na stadion miejski w Darłowie zawitają zespoły Pogoni Szczecin, Orlenu Gdańsk i Pogoni Tczew. Za nami już mecz Pogoni z Orlenem, w którym Pogoń Szczecin pokonała AP Orlen Gdańsk 1:0, a bramkę na wagę zwycięstwa lidera Orlen Ekstraligi zdobyła Emilia Zdunek. Mecz przebiegał na wysokim poziomie. Obie drużyny grały z wielką determinacją tocząc zaciętą walkę o każdy centymetr boiska. Było na co popatrzeć.

31.01.2024 09:47    1
Dąbki: WOŚPowy turniej darta

Gmina Darłowo wspólnie z Zielono Mi - Kawiarnia Dąbki zorganizowała turniej darta na rzecz WOŚP.

07.01.2024 17:39
Zapisy do XXIV edycji Pucharu Tymbarku

To ostatni miesiąc zapisów do XXIV edycji Pucharu Tymbarku, największego w Europie turnieju piłkarskiego dla dzieci. O tym, jak tego typu rozgrywki wpływają na rozwój młodych talentów oraz jak najlepiej przygotować się do rywalizacji, opowiedział Patryk Peda, reprezentant Polski w piłce nożnej, były uczestnik Pucharu Tymbarku.

07.01.2024 17:19