Sławno: Wstąp do Policji - zostań jednym z nas! Zapraszamy na Dzień Otwarty KPP w Sławnie 

  • 14.10.2020, 20:52
  • Obserwator Lokalny
Sławno: Wstąp do Policji - zostań jednym z nas! Zapraszamy na Dzień Otwarty KPP w Sławnie
Już w najbliższy czwartek tj. 15 października 2020 roku w godz. 09.00 – 12.00 wszystkie osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji zapraszamy na Dzień Otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Sławnie. Nie zwlekaj! Przyjdź! Znajdziesz wszystkie informacje na temat doboru i zrób pierwszy krok, aby ruszyło Twoje postępowanie kwalifikacyjne

Sławieńska Policja zachęca do tego, by zostać jej funkcjonariuszem. Służba w Policji - szczególnie dla młodych ludzi, może być bardzo dobrym kierunkiem w wyborze przyszłej drogi życiowej.

Jeśli czujesz się wyjątkowy, łatwo nawiązujesz kontakty i pragniesz pomagać innym wstąp w niebieskie szeregi! Czeka na Ciebie blisko 100 tysięcy doskonale wyszkolonych policjantów, którzy cieszą się coraz większym zaufaniem społecznym. Stałość zatrudnienia, szereg uprawnień, ciekawy charakter służby, ale przede wszystkim ogromną satysfakcję i szerokie możliwości rozwoju możemy zagwarantować każdemu, kto marzy o tym, aby w życiu robić coś pożytecznego.

Obecnie policyjne kadry zasilają coraz lepiej wykształceni młodzi ludzie, którzy marzą o wyjątkowej pracy i stałości zatrudnienia. Wyjątkowość służby w Policji idzie w parze z ogromną satysfakcją i możliwością rozwoju zawodowego, a przede wszystkim z licznymi uprawnieniami.

O tym, że współczesnych policjantów cechuje wyjątkowy profesjonalizm oraz wysoka jakość podejmowanych przez nich działań świadczy nie tylko fakt, że cieszą się oni coraz to większym zaufaniem społecznym, ale też wciąż ogromna liczba kandydatów przypadająca na jedno miejsce. Choć rekrutacja trwa cały rok to procedura jednak do łatwych nie należy, gdyż przecież poszukiwani są najlepsi z najlepszych. Jeśli zatem czujesz się jednym z nich – nie zwlekaj!

Przypominamy także, że osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji, mogą osobiście złożyć wymagane dokumenty w Zespole Kadr i Szkolenia KPP Sławno. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr 47 78 43 581 oraz na stronie http://praca.policja.pl/.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TRE
TRE 18.10.2020, 17:36
teraz bycie policjantem to siara , dyshonor
Tutejszy
Tutejszy 16.10.2020, 07:28
Niedługo bedą szukać kandydatów po kartofliskach.
kom
kom 15.10.2020, 19:56
bzdury !

Pozostałe