Karate Kyokushin: rewelacyjny występ Fabiana Jakubka

  • 18.10.2020, 20:07
  • Obserwator Lokalny
Karate Kyokushin: rewelacyjny występ Fabiana Jakubka
W minioną sobotę (17.10) reprezentacja Postomina brała udział w XVI edycji Międzynarodowego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin, którego organizatorem była Świnoujska Akademia Karate Kyokushin.

W imprezie, która od lat wpisana jest w kalendarz Polskiego Związku Karate udział wzięło 138 zawodników reprezentujących 15 ośrodków z Polski i Niemiec. Zawody, które z wiadomych względów odbywały się pod szczególnymi restrykcjami sanitarnymi i bez udziału publiczności przyniosły wiele zaciętych i interesujących pojedynków.

Kilka z nich to zasługa reprezentanta naszego klubu Fabiana Jakubka, który spisał się rewelacyjnie zdobywając dwa medale.

Pierwszy z nich to srebro w konkurencji kata juniorów młodszych. W konkurencji kumite juniorów młodszych - 65kg. Fabian spisał się jeszcze lepiej zdobywając złoty medal.

Dwa medale w tak dużym turnieju pokazują, że ciężka praca na treningach przynosi efekty i pozwala z jeszcze większym optymizmem patrzeć w przyszłość, gdzie czekają nas kolejne wyzwania. Osu! (łc)

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe