Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 27 listopada 2025 19:21
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Sławno: dzień bez skarpetek

Kolorowe, w paski, gładkie, długie, białe – nosi je każdy. Skarpetki, bo to właśnie o nich mowa były motywem przewodnim „Dnia bez Skarpetek”, który 21 października obchodziły dzieci z Przedszkola nr 1 w Sławnie. Oczywiście wszystkie przedszkolaki, jak i ich Panie celebrowały ten dzień na boso, podczas wielu wspólnych zabaw.
Podziel się
Oceń

Dzieci poprzez spacer po specjalnie przygotowanej ścieżce sensorycznej, rozwijały zmysł równowagi, sprawność motoryczną i zmysł dotyku. Każdy przedszkolak bez wahania doświadczał na swoich stopach przeróżnych faktur. Najwięcej śmiechu było przy malowaniu stópek kolorową farbą.

To był bardzo udany dzień, który oprócz wielu wrażeń dotykowych, dostarczył wszystkim wiele frajdy i zabawy.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Jakbyście nie zainterweniować napisanym artykułem,to pies z kulawą nogą by sie tym nie zainteresował. Dobra robota. A Panu Sz. życzę poprostu powrotu do zdrowia. Alkoholizm to najbardziej demokratyczna choroba na świecie. Dotyka zrówno profesorów,biznesmenów jak i robotników,ale każdy powinien być traktowany jednakowo.Data dodania komentarza: 26.11.2025, 19:32Źródło komentarza: Sprawa kierowcy z Darłowa: prokurator sprawdzi proceduryAutor komentarza: BolekTreść komentarza: Rozumiem, sędzia to też tylko człowiek. Może p. Mariusz S. i sędzia to kumple? ale jest też prokuratura, która może wyrok zaskarżyć i wtedy inny sąd inny sędzia przygląda się sprawie. Czy prokurator dostał polecenie nie zaskarżania wyroku? Czy w trybie nadzoru nie można uchylić wyroku i zbadać sprawę jeszcze raz?Data dodania komentarza: 26.11.2025, 05:57Źródło komentarza: Darłowo: Jechał, a we krwi miał prawie 2 promile alkoholu. Już po tygodniu odzyskał prawo jazdy!Autor komentarza: asasasasTreść komentarza: Ten sędzia powinien od razu wylecieć z roboty. To są właśnie lokalne mafijki, układziki, znajomości, immunitety. Takir miejscowe prawo dla swoich. Argument, że do pracy..... niech kierowcę zatrudni i chleje ile się da.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 13:34Źródło komentarza: Darłowo: Jechał, a we krwi miał prawie 2 promile alkoholu. Już po tygodniu odzyskał prawo jazdy!Autor komentarza: MTreść komentarza: Winny jazdy po alkoholu: 3 lata bez rpawa jazdy, 3 dzieci, praca zawodowa samochodem. Ciekaw jestem jaki prokurator przedłożył akt oskarżenia w takim tempie do sądu i jakim cudem w sądzie w takim tempie rozpatrzono sprawę (zapewne zaocznie). Wszyscy widzą co widzą, że to śmierdzi tylko u wyłącznie patrząc na tempo "prac"Data dodania komentarza: 25.11.2025, 09:10Źródło komentarza: Darłowo: Jechał, a we krwi miał prawie 2 promile alkoholu. Już po tygodniu odzyskał prawo jazdy!Autor komentarza: MmmmTreść komentarza: Winny jazdy po alkoholu: 3 lata bez rpawa jazdy, 3 dzieci, praca zawodowa samochodem. Ciekaw jestem jaki prokurator przedłożył akt oskarżenia w takim tempie do sądu i jakim cudem w sądzie w takim tempie rozpatrzono sprawę (zapewne zaocznie). Wszyscy widzą co widzą, że to śmierdzi tylko u wyłącznie patrząc na tempo "prac"Data dodania komentarza: 25.11.2025, 09:10Źródło komentarza: Darłowo: Jechał, a we krwi miał prawie 2 promile alkoholu. Już po tygodniu odzyskał prawo jazdy!Autor komentarza: ZygaTreść komentarza: Brawo dla autora - pana Mieczysława Siwca. Bez niego, ta sprawa nie ujrzałaby światła dziennego.Data dodania komentarza: 24.11.2025, 23:58Źródło komentarza: Darłowo: Jechał, a we krwi miał prawie 2 promile alkoholu. Już po tygodniu odzyskał prawo jazdy!
Reklama
Reklama