Smardzewo: pomóżcie znaleźć mordercę psa!

  • 26.12.2020, 18:47 (aktualizacja 26.12.2020, 18:53)
  • Obserwator Lokalny
Smardzewo: pomóżcie znaleźć mordercę psa!
O pomoc do naszej Redakcji zwrócił się Łukasz Wach – radny gminy Sławno. Sprawa jest bardzo bulwersująca. Poniżej zamieszczamy apel radnego:

"Poszukuję świadków lub osób które posiadają wiedzę na temat otrucia psa rasy Cane Corso Italiano. Pomoc w odnalezieniu sprawcy tej zbrodni być może pozwoli na uniknięcie takich tragedii w przyszłości. Zdarzenie musiało mieć miejsce na mojej posesji /wybieg,ogród/ gdzie psy przebywają na co dzień - miejscowość Smardzewo. Suka w dniu 21.12 br., straciła władzę w nogach, mimo pobytu w lecznicy weterynaryjnej i intensywnemu leczeniu, zmarła w nocy z dnia 23-24. W wyniku przeprowadzonych badań, stwierdzono zatrucie substancjami niewiadomego pochodzenia. Prawdopodobnie żrąca substancja typu kret i trutka na szczury.

Trucizna mogła być podrzucona przez ogrodzenie nawet kilka razy - licząc dni wstecz od dnia 21- go grudnia. Suka konała w męczarniach. Osoby dobrej woli posiadające jakiekolwiek informacje które pomogą w ustaleniu sprawcy, proszę o kontakt 695 344 851

Przewidziana wysoka nagroda pieniężna. Gwarantuję anonimowość". Łukasz Wach

 

Ps. W ubiegłym roku pisaliśmy o identycznej sytuacji, jednak wtedy, po próbie otrucia – psa uratowano.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Olo
Olo 03.01.2021, 06:59
Piesek ubezpieczony ,nagonka medialna zrobiona ...tylko czekać na kaské,?szkoda psiaka
Śmiechu warte
Śmiechu warte 01.01.2021, 20:05
Widzę kolejny już artykuł w tej sprawie i tak się zastanawiam jaki sens te artukuły mają. Bo właściciel psa szuka truciciela gdzie? Ktoś ze Sławna czy Darłowa ma mu udzielić tych informacji? To chyba nie to chodzi, raczej bym powiedział że komuś się marzy być celebrytom 😂😂😂
Nooo
Nooo 30.12.2020, 18:32
Lotek lepiej bym tego nie ujął... W punkt
Nooo
Nooo 30.12.2020, 18:31
Lotek lepiej bym tego nie ujął... W punkt
Lotek
Lotek 30.12.2020, 12:24
Zaczyna mi coś nie pasować z tym otruciem pieska sam mam pieski więc się zainteresowałem sprawą. Na różnych stronach Pan Wach inaczej opisuje zdarzenie. nawet na stronie Darłowskiej tam za każdym zdaniem tytułuje się Radny Wach. Panie Wach ratował pan swojego psa jako radny? czy jako człowiek? co ma Darłowo do Smardzewa z Darłowa panu ktoś ma dać informacje? Czy może chodzi tylko o medialny rozgłos pana osoby z wykorzystaniem nieszczęścia. Bo to już byłoby dno.
Ja
Ja 30.12.2020, 08:39
Ja bym nie karał sprawcy . Kazałbym tylko zjeść jemu to samo tylko
rolnik
rolnik 28.12.2020, 22:31
szukać wśród zwyrodnialców z pzł!
wera
wera 28.12.2020, 16:47
temu kto zrobil cos takiego psu życze wszystkiego najnajgorszego:(
Zirytowany
Zirytowany 27.12.2020, 16:38
Podłe komentarze na miarę bandyty, ktory otruł psa. Z tego co wiem to ten Pan ma jeszcze jednegobdyxego psa, cale szczęście ze jemu nic sie nie stało. A te komentarze "idiotów", pokazują jakie mamy społeczeństwo...zero klutury, empatii a tym bardziej normalności.
Rysiu
Rysiu 27.12.2020, 15:59
Groszem nie śmierdzi a obiecuje złote góry
Temida
Temida 27.12.2020, 11:16
Bardzo współczuję, ale z tą wysoką nagrodą to Pan niech nie przesadza. Proszę najpierw zapłacić swoje zobowiązania.
Gość
Gość 27.12.2020, 14:48
Przewidziana wysoka nagroda bo właściciel dobrze wie że żadnego otrucia nie było więc i wypłaty nagrody też nie będzie . Czy naprawdę jeszcze ktoś w to wierzy...
Ja