Szuka ich policja, która ostrzega jednocześnie: nie wpuszczajcie nikogo obcego do domów. Jeśli już musicie – wylegitymujcie ich, a najlepiej sprawdźcie, u ich pracodawców, czy rzeczywiście zostali wysłani w jakiejś sprawie do waszego mieszkania. (sim)
Reklama
Uwaga! Oszukują na „pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej „Wybrzeże”
Kilkadziesiąt minut temu ofiarą oszustów padła starsza Pani ze Sławna. Do jej drzwi zapukali dwaj osobnicy. Przedstawili się jako pracownicy SM Wybrzeże, którzy przyszli sprawdzić instalację wodną. Pani wpuściła ich do mieszkania. Jeden, wraz z nią poszedł do łazienki, aby „puścić” wodę. Drugi zdążył przejrzeć zakamarki mieszkania. Z torebki ukradł 600 zł.
Zanim właścicielka mieszkania zorientowała się, obaj byli już daleko.
- Obserwator Lokalny
- 14.01.2021 15:33 (aktualizacja 12.08.2023 01:02)
Data dodania:
14.01.2021 15:33
Wyświetleń:
1235
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tutejszy
Treść komentarza: Strabag to sie nadaje do tarcia chrzanu,podwykonawca,podwykonawce,podwykonawcą pogania. Jak sie patrzy na ich pracę to oczy bolą. Z Rapackiego tak sie bawili jakby im konserwator zabytków każdą kostkę brukowa odbierał. Krężel jak robił to samo przy prokuraturze wpadł,zrobił co do zrobienia i wypad,droga przejezdna.
Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:58
Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego
Autor komentarza: Kaja
Treść komentarza: Ukrywają,ale uczniowie i rodzice wiedzą.
Data dodania komentarza: 6.06.2026, 14:21
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: zizou
Treść komentarza: A co ona ten plyn do plukania połykała ? hahaha
Data dodania komentarza: 28.05.2026, 15:33
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: Ja
Treść komentarza: Wiadomo kto to i z jakiej szkoły?
Data dodania komentarza: 28.05.2026, 10:52
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: Stasiek
Treść komentarza: Wreszcie się doigrała od dawna daje w czajnik
Data dodania komentarza: 27.05.2026, 21:09
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: Kryspin
Treść komentarza: Najwyższa pora,kibelki postawić,siusiu i inne potrzeby,w Sławnie tragedia!!!!
Data dodania komentarza: 24.05.2026, 23:17
Źródło komentarza: Sławno: W lipcu ruszy przebudowa cmentarza
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze