Piłka ręczna - Młodzicy Lidera pokonali Gwardię II Koszalin

• 28.01.2021, 13:59
  • AL
Piłka ręczna - Młodzicy Lidera pokonali Gwardię II Koszalin Andrzej Lauren Fragment meczu w sali sportowo-widowiskowej

Szczypiorniści UKS Lider Sławno na własnym parkiecie odnieśli kolejne zwycięstwo w Zachodniopomorskiej Lidze Młodzików.     Był to czwarty wygrany mecz w pięciu dotychczas rozegranych. We spotkaniu za rywalizowali z zespołem Gwardii II Koszalin z którym już w pierwszej kolejce sezonu zwyciężyli na wyjeździe 21:20. W rewanżu różnica była zdecydowanie większa. Od stanu 3:4 i time outu dla gospodarze wyszli na prowadzenie 11:6. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Druga również zaczęła się pod  dyktando miejscowych (17:9 w 35 i 19:11 w 37 minucie), lecz w tym momencie nastąpił zryw ambitnych szczypiornistów z Koszalina. Zdobyli kolejnych pięć bramek i na osiem minut do końca spotkania doprowadzili do stanu 19:16.      W ostatnim fragmencie gry więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którzy ostatecznie zwyciężyli 23:18. Przed młodymi szczypiornistami dwa kolejne mecze w Sławnie. Najpierw podejmą zespół Gwardii I Koszalin, a następnie KPR Blejkan Gryfino. Do rozegrania mamy również zaległe spotkanie z KU AZS Politechniką Koszalińską również w roli gospodarza.