Cóż za wiadomość - Liderki w kadrze Polski

  • 01.02.2021, 21:22
  • AL
Cóż za wiadomość - Liderki w kadrze Polski Andrzej Lauren W akcji Zofia Chwojnicka, z prawej Agata Myślińska. W galerii Zuzanna Warać (Nr2), Dagmara Bajtek (nr 6) i Agata Myślińska (nr 5)

Wspaniała informacja dotarła do naszego klubu - mówi Szymon Biegajski, trener Lidera Sławno. Nasze cztery zawodniczki (Dagmara Bajtek, Zofia Chwojnicka, Agata Myślińska oraz Zuzanna Warać) zostały powołane na zgrupowanie kadry Polski (rocznik 2006/2007), które odbędzie się w dniach 8-14.02. w COS OPO w Szczyrku. Liderki znalazły się wśród 33 zawodniczek z całego kraju, które przyjadą do miejscowości położonej w Beskidzie Śląskim. Dla nas, jako dla tak młodego klubu jest to ogromne wyróżnienie, że nasze zawodniczki zostały dostrzeżone i otrzymały historyczne powołania. To ukoronowanie naszej ciężkiej pracy i potwierdzenie z punktu sportowego sensu jej wykonywania. To jest równocześnie ogromna promocja Miasto Sławno w środowisku rodzimego handballu. Dla samych dziewcząt jest to wielka nobilitacja i motywacja do jeszcze cięższej pracy podczas treningów i samodoskonalenia się poza nimi. Dla całego zespołu w którym dziewczyny grają to duży sukces, bowiem bez drużyny nasze cztery wybranki nie miałyby okazji podnosić swoich umiejętności. Dla trenera Szymona Biegajskiego z kolei to duma, że ma takie podopieczne Dagmarze, Zosi, Agacie i Zuzi serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy podczas zgrupowania reprezentacji.

 

AL

Zdjęcia (3)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe