Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 6 maja 2026 06:02
Przeczytaj!
Reklama

Darłowo: policja po pościgu złapała pijaka pod wpływem narkotyków i bez uprawnień

Cztery uszkodzone pojazdy i ogrodzenie prywatnej posesji w Darłowie to wynik wczorajszego pościgu za kierującym Daewoo Lanosem. Okazało się, że zatrzymany 36 – latek był pijany, wpływem narkotyków, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów. W miniony wtorek po godzinie 22.00 darłowscy policjanci na jednej z ulic miasta zauważyli jadący z naprzeciwka pojazd Daewoo Lanos, który poruszał się z niesprawnym tylnym oświetleniem. Mundurowi zawrócili za autem i włączając sygnały świetlne i dźwiękowe podjęli próbę zatrzymania kierującego do kontroli drogowej. Mężczyzna siedzący za kierownica zaczął jednak gwałtownie przyspieszać. Policjanci ruszyli za nim w pościg ulicami miasta. Na jednej z nich kierujący Daewoo stracił panowanie nad samochodem, wpadł w poślizg i prawą stroną pojazdu uderzył w prawidłowo zaparkowane trzy auta, zatrzymując się na ogrodzeniu prywatnej posesji. Tam został zatrzymany przez policjantów.
Podziel się
Oceń

Jak się okazało, kierowcą pojazdu był 36 - letni mieszkaniec miasta. W jego organizmie stwierdzono prawie 2,5 promila alkoholu. Jak się po chwili okazało dodatkowo był pod wpływem narkotyków i nie posiadał uprawnień do kierowania. Mężczyzna liczył na to, że uda mu się uniknąć odpowiedzialności.

36 – latek trafił do policyjnego aresztu. Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów. asp. Kinga Warczak



Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: W Darłowie przy rynku to samo,nikt nie reaguje. Nakazu skrętu z ul Pocztowej na Kościelną notorycznie łamany. Zaraz di urzędu miejskiego wjadą. Może czas napisać do Konfitury,on szybko zrobić porządek.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 17:05Źródło komentarza: Sławno: As parkowaniaAutor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: A w gminie Darłowo podczas jakiejś dziwnej napierd@l@nki (Dąbki) szumnie zwanej Gala MMA Legion (agencja ochrony.....i bezpieczeństwo...pfff) młody chłopak trafił do szpitala i leży w śpiączce. Warto sprawdzić czy wszystkie walki odbywały sie zgodnie z zasadami danych federacji itp,itd. Jesteście dobrzy w rozbijaniu tego układziku z Darłowa I okolic. PS. Zainteresuje sie też czy w tym roku " Festiwal winnic" Pana Szuberta też bedzie objęty patronatem honorowym miasta Darłowa jak to było w ostatnich latachData dodania komentarza: 5.05.2026, 17:02Źródło komentarza: Sławno: As parkowaniaAutor komentarza: CzytelnikTreść komentarza: A w gminie Darłowo podczas jakiejś dziwnej napierd@l@nki (Dąbki) szumnie zwanej Gala MMA Legion (agencja ochrony.....i bezpieczeństwo...pfff) młody chłopak trafił do szpitala i leży w śpiączce. Warto sprawdzić czy wszystkie walki odbywały sie zgodnie z zasadami danych federacji itp,itd. Jesteście dobrzy w rozbijaniu tego układziku z Darłowa I okolic. PS. Zainteresuje sie też czy w tym roku " Festiwal winnic" Pana Szuberta też bedzie objęty patronatem honorowym miasta Darłowa jak to było w ostatnich latach.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 12:02Źródło komentarza: Darłowo uczciło 235. rocznicę Konstytucji 3 Maja.Autor komentarza: WładekTreść komentarza: 800 + i jeszcze z pieskami!Data dodania komentarza: 1.05.2026, 13:13Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Polska "B" przyjechała na majówkę.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 14:31Źródło komentarza: Spacer z psem zakończył się brutalnym atakiem. Sławieńscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcęAutor komentarza: Klaudia LemiszewskaTreść komentarza: Organizatorami były dh Klaudia Lemiszewska i dh Magdalena Bińczyk, nie Karolina. Chciałabym też zaznaczyć, że tego dnia warunki atmosferyczne były niesprzyjające jednak deszczu tego dnia do południa nie było, jedynie nieprzyjemny wiatr.Data dodania komentarza: 28.04.2026, 14:40Źródło komentarza: Lejkowo: Duże Kroki dla Małych Drzewek
Reklama
Reklama