Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 25 maja 2026 01:33
Przeczytaj!
Reklama możesz wzszystko

Warszkowo: Światowy Dzień Puzzli

W piątek 29 stycznia w Szkole Podstawowej w Warszkowie uczniowie obchodzili Światowy Dzień Puzzli. Tego dnia dzieci przyniosły swoje kolorowe układanki. Wśród nich były puzzle z ulubionymi postaciami bajkowymi składającymi się od 25, aż do 100 elementów o różnej wielkości. Zajęcia były bardzo radosne, a zarazem ciekawe. Na początek uczniowie dostali pocięte puzzle, które układali na czas. Kolejne zadanie było trudniejsze, ponieważ dzieci same wycinały przygotowane materiały i wykonywały ćwiczenie zgodnie z poleceniami. Było to zadanie pułapka, zatem każdy zawodnik musiał być skupiony i wykazać się dużą spostrzegawczością. Na koniec dzieci układały swoje ulubione puzzle.
Podziel się
Oceń

Podsumowaniem „Dnia Puzzli” było wręczenie przez pana dyrektora nagród wszystkim uczestnikom zabawy i wyłonionym wcześniej zwycięzcom. SP W-wo



Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: KrystynaTreść komentarza: Wspaniałe,przebudowa cmentarz a ,tylko załatwić pierwszej potrzeby fizjo. Nie ma gdzie!!! Wstyd,dla władz miasta!!!!Data dodania komentarza: 24.05.2026, 01:23Źródło komentarza: Sławno: W lipcu ruszy przebudowa cmentarzaAutor komentarza: KingaTreść komentarza: Skoro ruszy przebudowa,to trzeba pomyśleć trochę,gdzie naród na załatwiać potrzeby fizjologiczne, panie burmistrzu, myśli pan trochę!!! Był pan w tym brudnym Toj,Toku???Data dodania komentarza: 24.05.2026, 01:17Źródło komentarza: Sławno: W lipcu ruszy przebudowa cmentarzaAutor komentarza: KatrinTreść komentarza: Trzeba pomyśleć,gdzie zrobić siku,a niedaj Boże ci inne się zachęcę na cmentarzu,Panie Burmistrzu niech pan pomyski!!!! Wreszcu!!!???Data dodania komentarza: 24.05.2026, 01:12Źródło komentarza: Sławno: W lipcu ruszy przebudowa cmentarzaAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Zamiast obelisku potrzeba jest postawienie kontenera sanitarnego .Data dodania komentarza: 19.05.2026, 20:10Źródło komentarza: Sławno: W lipcu ruszy przebudowa cmentarzaAutor komentarza: sławnyTreść komentarza: Ciekawe która to Pani go tam z tych zdjęć uniewinniła ?Data dodania komentarza: 15.05.2026, 07:28Źródło komentarza: Sławno: Była szkoła, jest Sąd. I to jeden z najnowocześniejszych w Polsce!Autor komentarza: AlexTreść komentarza: Popijawa za kasę społeczeństwaData dodania komentarza: 14.05.2026, 22:00Źródło komentarza: Sławno: Była szkoła, jest Sąd. I to jeden z najnowocześniejszych w Polsce!
Reklama
Reklama