Darłowo: kocie odchody w sądzie, czyli ostrzeżenie znalezione w Internecie

  • 10.02.2021, 19:14
  • Obserwator Lokalny
Darłowo: kocie odchody w sądzie, czyli ostrzeżenie znalezione w Internecie
Witajcie. To ku przestrodze dla tych którym przyjdzie do głowy adoptować dzikiego kota i trzymać go na podwórku nieuwiązanego łańcuchem do budy!! Sąsiadka daje czadu !!!! To chyba precedens jak myślicie ? Łapcie koty i na łańcuchy z nimi, bo możecie doświadczyć tego co ja !!!

W sprawie tej, o wykładnię, poprosił Andrzej Rachwalski.

Odpowiedział mu Bartosz Bukowski: mamy tu wykroczenie. Rozstrzygnięcie sprawy wyrokiem nakazowym. Wobec tego mniemam, że przyjęto, iż wina i okoliczności czynu nie budziły wątpliwości (500 par 3 kpk). Jak były zbadane okoliczności czynu, to nie wiem, bo nie znam sprawy. Pewnie Policja podjęła odpowiednie czynności, zebrała materiał dowodowy (pewnie jakieś zeznania, może nagranie) i pyk... Poza tym, w prawie miejscowym, a ściślej w uchwale regulamin utrzymania czystości i porządku w m. Darłowo, na pewno są zapisy odnośnie obowiązków osób trzymających zwierzęta. I zapewne to naruszenie wyczerpało też któryś z przepisów tego regulaminu. Koniec końców - masz Bigosiku placek

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kierowca
kierowca 09.03.2021, 07:17
Koty, zwłaszcza bezpańskie, to zmora kierowców. Wygrzewają się na ciepłej masce aut niejednokrotnie je rysując. Nie wspominając odchodów i tu i tam. Wyłapać i do schroniska pod fachową opiekę.
yut
yut 11.02.2021, 20:44
A to nie był kot Huberta tylko kot bliźniak należący do ..... ? Do kogo należy kot bliźniak ? A może jest to wolny kot ?
Na sloneczną z nią
Na sloneczną z nią 11.02.2021, 10:05
Niech zgadne Hubert kto doniosł...czy to kamila Ł.?

Pozostałe