Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 marca 2026 22:13
Przeczytaj!
Reklama

Darłowo: kocie odchody w sądzie, czyli ostrzeżenie znalezione w Internecie

Witajcie. To ku przestrodze dla tych którym przyjdzie do głowy adoptować dzikiego kota i trzymać go na podwórku nieuwiązanego łańcuchem do budy!! Sąsiadka daje czadu !!!! To chyba precedens jak myślicie ? Łapcie koty i na łańcuchy z nimi, bo możecie doświadczyć tego co ja !!!
Podziel się
Oceń

W sprawie tej, o wykładnię, poprosił Andrzej Rachwalski.

Odpowiedział mu Bartosz Bukowski: mamy tu wykroczenie. Rozstrzygnięcie sprawy wyrokiem nakazowym. Wobec tego mniemam, że przyjęto, iż wina i okoliczności czynu nie budziły wątpliwości (500 par 3 kpk). Jak były zbadane okoliczności czynu, to nie wiem, bo nie znam sprawy. Pewnie Policja podjęła odpowiednie czynności, zebrała materiał dowodowy (pewnie jakieś zeznania, może nagranie) i pyk... Poza tym, w prawie miejscowym, a ściślej w uchwale regulamin utrzymania czystości i porządku w m. Darłowo, na pewno są zapisy odnośnie obowiązków osób trzymających zwierzęta. I zapewne to naruszenie wyczerpało też któryś z przepisów tego regulaminu. Koniec końców - masz Bigosiku placek


Napisz komentarz

Komentarze

kierowca 09.03.2021 07:17
Koty, zwłaszcza bezpańskie, to zmora kierowców. Wygrzewają się na ciepłej masce aut niejednokrotnie je rysując. Nie wspominając odchodów i tu i tam. Wyłapać i do schroniska pod fachową opiekę.

yut 11.02.2021 20:44
A to nie był kot Huberta tylko kot bliźniak należący do ..... ? Do kogo należy kot bliźniak ? A może jest to wolny kot ?

Na sloneczną z nią 11.02.2021 10:05
Niech zgadne Hubert kto doniosł...czy to kamila Ł.?

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Może i widać,ale pamiętam jak to naprawiali. Tak stanęli samochodem,że nie było widać samochodów od strony KPP,jakiś człowiek z tej ekipy powinien kierować ruchem,amatorszczyzna podczas naprawy i po naprawie. Miałbym więcej czasu,to podjechałbym na policję i by ich zestrugali. Zero ogrodzenia strefy niebezpiecznej. Panie Burmistrzu w wodociągach BHP leży,kwiczy i robi pod siebie.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Jak widziałam po lodzie jeździli rowerami,to włos staje na głowie,ludzie nie myślą,szkoda tej rowerzystki,ale wiadomo pi takiej zimie może być pełno niespodzianek na drogach i ulicach,trzeba myśleć trochę,nie lepiej się przejść na pieszo.Data dodania komentarza: 2.03.2026, 08:54Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: KrzysiuTreść komentarza: Widać, że jest piach. Zależy z której strony jechała ale nie wierze, że z daleka nie było widać co się dzieje.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 22:00Źródło komentarza: Sławno: Groźny upadek rowerzystki na ul. PolanowskiejAutor komentarza: SoltysTreść komentarza: Wala w nocha jakieś gówno. Nic się tam nie zmieniło od lat to samoData dodania komentarza: 1.03.2026, 20:23Źródło komentarza: Sławsko: Wyłudzenie odszkodowania czy głupie zabawy?Autor komentarza: PawełTreść komentarza: Jechałem w strone Radosławia. Co tam sie wyprawia. Ludzie jak zombie na droge pod auta sie rzucają. Fentanyl chyba dotarł do ZSL. Gdzie ksiądz, gdzie straż, policja, Magda Gessler? Jednego przejechalem po grdyce ale uciekł skubany.Data dodania komentarza: 1.03.2026, 19:55Źródło komentarza: Sławsko: Wyłudzenie odszkodowania czy głupie zabawy?Autor komentarza: piotrekTreść komentarza: od kiedy go znam to nawet w malzenstwie szukal milosci, nie jedna znalazl, i mloda i stara. pamiatka ma 20 lat, warto zeby redakcia sprawdzilaData dodania komentarza: 27.02.2026, 08:24Źródło komentarza: Paweł, Sławno: Szukam miłości, bo samemu smutno
Reklama
Reklama