Nowy Obserwator już w sprzedaży

  • 24.02.2021, 08:15
  • Obserwator Lokalny
Nowy Obserwator już w sprzedaży
A w nim najświeższe informacje lokalne z terenu powiatu sławieńskiego i gminy Polanów. * Powiat sławieński: Personalia czyli zmiany na stanowiskach * Sławno: Będzie nowa ulica * Darłowo: Może zmienią zdanie zanim się zawali? * Gmina Darłowo: Wielkie straty Uzdrowiska Dąbki * Sławno: SDK rozdał nagrody * Malechowo: Stowarzyszenia dostały na zadania publiczne * Marek Żukowski: Na strunach pamięci: ONI * Ocalić od zapomnienia: Jak urzędnicy przechytrzyli „ubeków”? * Najświeższe informacje sportowe

.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciekawy
Ciekawy 26.02.2021, 21:44
A co to za ziomo ten 74 letni diler
Xxx
Xxx 24.02.2021, 18:23
Wzororowy Chrześcijanin..z Nojkami chce postapic jak kiedyś z Milczarkami z warszkowa . Najpierw z domu zrobic rudere pozniej wysiedlic a ziemię sprzedac . Jednak to prawda najgorsi ludzie to Ci co niedziele plackiem w kosciele leza . Dziwie sie tylko Franasowi bo zawsze pomagal tej rodzinie z tego co pamietam . No coz z czasem licza sie uklady a nie wlasne sumienie
Zibi
Zibi 25.02.2021, 12:39
Franas nie leci na Dietę bo mikre pieniądze. On leci na Wójta :) który kupuje od niego zdezelowane nieruchomości GS-u za duże pieniadze, które sa od podatników czyli mieszkanców Gminy... taka to adorACJA DWÓCH PANÓW
gość
gość 25.02.2021, 09:25
ja też jestem tego samego zdania a pan Franas pilnuje żeby jemu było dobrze i ludzkie sprawy go nie obchodzą bo by się naraził kolegą i straciłby dodatkowy dochód jakim jest dieta radnego,myślę że najwyższy czas z nimi pojechać na taczce i wybrać nowych ludzi.
gość
gość 24.02.2021, 10:39
a jednak parking ,szlag mnie trafił kiedy wójt w swojej odpowiedzi napisał że te osoby które nie podpisały petycji pana Nojka chcą parkingu to nie prawda,chociaż ja nie podpisałem się na liście\chętnie to uczynię i podpiszę nawet 2 rękami\ to nie jestem za powstaniem parkingu i nie może pan wójt decydować za mnie,wstyd panie wójcie zasłaniać się innymi kiedy nie ma się innego powodu odmowy .
Xxx
Xxx 28.02.2021, 21:20
Prosta sprawa , ta druga polowka stoi pusta bo mieszkancy nie zyja . Tak wiec wojt przejmie oba budynki . Budynki sie wyburzy a dzialki sprzeda
gość
gość 27.02.2021, 09:05
ciekawy jestem co pan wójt zrobi z sąsiadami państwa Nojków,przecież ten budynek ma jeden dach ,ich też eksmituje chciałbym się też dowiedzieć co łączy pana wójta z sołtysem że jeden za drugim stoi murem chyba jakaś nieczysta sprawa bo po wybrakach pana sołtysa to on już dawno powinien być usunięty z radnego.
mirosław 52
mirosław 52 24.02.2021, 14:35
to nie tylko wstyd ale hańba a taki z pana wójta chrześcijanin co ma diabła za skórą i on dba o dobro mieszkańców a więc kim są państwo Nojkowie.

Pozostałe