Sława Sławno – Głaz Tychowo 3:1 (0:0) Nudne pierwsze 70 minut rundy wiosennej

  • 06.03.2021, 20:24
  • Obserwator Lokalny
Sława Sławno – Głaz Tychowo 3:1 (0:0)  Nudne pierwsze 70 minut rundy wiosennej Mieczyslaw Siwiec
W inauguracyjnym meczu wiosennej rundy klasy okręgowej sławieńska Sława zmierzyła się z Głazem Tychowo. Przed spotkaniem Głaz był o „oczko” wyżej w ligowej tabeli. Działacze i kibice ze Sławna uważali, że mecz powinien zakończyć się zwycięstwem Sławy. Jednak pierwsza połowa tego nie zapowiadała - przebiegała spokojnie, bez wielkich starć pod bramkami i praktycznie bez strzałów. - Zmęczymy ich po przerwie – nadziei nie tracił Jerzy Szeląg, sędzia piłkarski, były piłkarz Sławy. Jak się okazało miał rację. Emocje zaczęły się dopiero w 72 minucie gry (szkoda, że tak późno). Najpierw do bramki Głazu trafił Śpiewak. Po 8 minutach wyrównał Słowikowski. Radość tychowian z remisu trwała tylko 5 minut. Na 2:1 trafił Komorowski, a ostateczny wynik ustalił Śpiewak zaliczając drugie trafienie w meczu (chociaż są tacy, którzy uważają, że był to strzał samobójczy piłkarza z Tychowa). (sim)

Sława Sławno – Głaz Tychowo 3:1 (0:0)

1:0 - 72' - Śpiewak
1:1 - 80' - Słowikowski
2:1 - 85' - Komorowski
3:1 - 90' - Śpiewak

Sława Sławno skład: Kalkowski, Burda, Bieniek, Kruczyński, Szadkowski, Kozioł, Marciniak (Siarnecki), Komorowski, Telus (Kotarski), Laskowski (Wólczyński), Kucharski (Śpiewak)
Sędzia: Lewkowicz K, Kowalski K, Szocik P

 

Wyniki i tabele w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 10 marca 2021 r.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

BYŁY KIBIC
BYŁY KIBIC 06.03.2021, 20:42
Sława tak samo słaba jak jej Pan Trener i Pan Prezes. Piach i nic więcej nie dało się tego oglądać. Wróżę jeszcze mniej punktów niż na jesień może zarząd się obudzi. Najlepiej pozawieszać tych którym coś nie pasuje.

Pozostałe