Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 kwietnia 2024 03:53
Przeczytaj!

Piłka Nożna: Biali z Sądowa zabrali punkty Darłovii

Kolejny mecz bez kompletu punktów, ale i tak lepszy niż poprzednie dwa, w których zespół z Darłowa doznał dwóch porażek. Darłowianie zaczęli od mocnego uderzania. Już po kilku minutach gry szansę na bramkę miał Wiktor Sawicki. Nie wyszło, ale darłowianie atakowali i w 10 minucie bramkę zdobył Kamil Bazyli. Goście wyrównali w 15 minucie po faulu Sosińskiego na polu karnym. Rzut karny wykonał Sebastian Inczewski. Do końca I połowy znaczną przewagę miała Darłovia, goście kontratakowali, ale dalsze bramki nie padły.
Podziel się
Oceń

Druga część spotkania to już całkowita dominacja gospodarzy, którzy praktycznie od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego nie opuszczali połowy rywala. Padła nawet bramka w wykonaniu Sawickiego, ale arbiter główny spotkania, po konsultacji z asystentem, uznał, że napastnik Darłovii, był na spalonym. Kolejne minuty to kolejne zmarnowane szanse, ale zawodnikom zabrakło precyzji (Daniel Wólkiewicz, Karol Florkiewicz). Także goście mieli doskonałe okazje. Po jednej z nich zespół z Sądowa miał mógł zdobyć bramkę, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

Za tydzień wyjazdowy mecz z Vinetą w Wolinie.

Darłovia Darłowo – Biali Sądów 1:1 (1:1)

Bramki:

1:0 - Kamil Bazyli - 10 minuta

1:1 - Sebastian Inczewski - 15 minuta - rzut karny

Skład Darłovii: Kotas - Kulon, Sosiński (70' Dywan), Ryfa, Rokicki - Michalski, Wólkiewicz, Fastyn, Bazyli (80' Maciąg) - Florkiewicz, Sawicki

Tabele i wyniki innych sobotnich i niedzielnych meczy w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 17 marca 2021 r.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: przyszla wiosnaTreść komentarza: dalsza część od wiosny... Następcą został ten, co wzniecił bunt.... cd. A gdy już poczuł pod stopami twardy grunt, Znów poleciały głowy - rach-ciach-ciach A w obejściach wójtowych nastał jeszcze większy strach. Trwałby ten strach po koniec wójta dni, Aż pojawił się w gminie jakiś facet z innej wsi.... ........................... Taki z tej bujdy morał można brać, Że nie wiadomo, kogo bardziej trza się bać. Czy tego wójta, co na ludzi grzmi, Czy tych facetów z całkiem innej wsi.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 19:38Źródło komentarza: Nieoficjalnie: Krzysztof Jędrzejczyk nowym wójtem gminy Sławno!Autor komentarza: WyboryTreść komentarza: Śmiech na sali, R.Stachowiaka też kiedyś wybieraliście i był aplauz. Wspomniecie moje słowa z nowym będzie podobnie,niech grzęde ogrzeje i zacznie jeść z koryta.Data dodania komentarza: 09.04.2024, 14:14Źródło komentarza: Nieoficjalnie: Krzysztof Jędrzejczyk nowym wójtem gminy Sławno!Autor komentarza: tysz pragma tykTreść komentarza: hej, pragmatyk, nie badz taki pragmatyk. pozdr. widze cie, widze.Data dodania komentarza: 09.04.2024, 12:42Źródło komentarza: Nieoficjalnie: Krzysztof Jędrzejczyk nowym wójtem gminy Sławno!Autor komentarza: WyborcaTreść komentarza: W końcu jest nasz nowy wójt doczekaliśmy się,czas się pakować panie R.S.Data dodania komentarza: 08.04.2024, 22:49Źródło komentarza: Nieoficjalnie: Krzysztof Jędrzejczyk nowym wójtem gminy Sławno!Autor komentarza: zal....Treść komentarza: szkoda ze w Darłowie zmian nie ma....Data dodania komentarza: 08.04.2024, 18:16Źródło komentarza: Nieoficjalnie: Krzysztof Jędrzejczyk nowym wójtem gminy Sławno!Autor komentarza: PragmatykTreść komentarza: Jeszcze się zdziwicie i zatęsknicie za za ...Data dodania komentarza: 08.04.2024, 16:39Źródło komentarza: Nieoficjalnie: Krzysztof Jędrzejczyk nowym wójtem gminy Sławno!