Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 09:17
Przeczytaj!
Reklama

Arkadiusz Klimowicz: Darłowo wciąż pomijane w dostawach szczepionek

Oświadczenie Arkadiusza Klimowicza - Burmistrza Miasta Darłowo: Narodowy Program Szczepień nie działa. W Darłowie najpierw musieliśmy toczyć długą batalię o to, by dostać zgodę wojewody i Narodowego Funduszu Zdrowia na uruchomienie Punktu Szczepień Powszechnych. Teraz, gdy po kilku tygodniach taką zgodę dostaliśmy, punkt nie może przyjmować pacjentów… bo nie ma szczepionek. Panie wojewodo, najpierw poprosił Pan o pomoc samorządy, bo rządowy system szczepień nie sprawdzał się. Teraz, gdy spełniliśmy wszystkie stawiane nam warunki, zaangażowaliśmy wiele osób i środków, a nasz punkt od wielu dni jest gotowy, nie mamy czym szczepić naszych mieszkańców. W tym samym czasie docierają do nas informacje o otwieranych kolejnych Punktach Szczepień Powszechnych w mniejszych i większych miejscowościach naszego regionu.
Podziel się
Oceń

Apelujemy, monitujemy i nic.

 

Darłowo wciąż jest pomijane w nadzorowanych przez Pana dostawach szczepionek.

Dlaczego nie wysyła Pan szczepionek dla mieszkańców Darłowa?

Dlaczego pozwala Pan na chaos i dysproporcję w kwestii dystrybucji szczepionek?

Dlaczego dzieli Pan mieszkańców regionu na tych, którzy mają dostęp do szczepień na miejscu i na tych, którzy muszą jeździć do sąsiednich miejscowości? Arkadiusz Klimowicz



Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Nie chcę,bo zajmuje sie czymś innym. A płacę podatki i chcę wiedzieć jak są wydawane. Ps. Jaśnie panowie budowlańcy bardzo często pojawiali sie na Rapackiego skoro świt o 9. A stękanie budowlańców na pogodę też mnie śmieszy,jakbstarrowali do przetargu to wiedzieli,że żyjemy w klimacie umiarkowanym i skala temperatura jest w okolicach od minus 30 do plus 30,padają deszcze itd. Nie są świadomi niech zmienią pracę,zresztą dla budowlańca kalendarz i zegarek to jakieś tajemne urządzenia. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:54 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: xyz Treść komentarza: To trzeba było startować w przetargi i go wygrać. Ciekawe jak ty byś to wykonywał... :D Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:42 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Strabag to sie nadaje do tarcia chrzanu,podwykonawca,podwykonawce,podwykonawcą pogania. Jak sie patrzy na ich pracę to oczy bolą. Z Rapackiego tak sie bawili jakby im konserwator zabytków każdą kostkę brukowa odbierał. Krężel jak robił to samo przy prokuraturze wpadł,zrobił co do zrobienia i wypad,droga przejezdna. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:58 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Kaja Treść komentarza: Ukrywają,ale uczniowie i rodzice wiedzą. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: zizou Treść komentarza: A co ona ten plyn do plukania połykała ? hahaha Data dodania komentarza: 28.05.2026, 15:33 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Wiadomo kto to i z jakiej szkoły? Data dodania komentarza: 28.05.2026, 10:52 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Reklama
Reklama