LOT-em do Chorwacji od 125 zł za osobę

  • 27.05.2021, 17:50
  • Źródło: Port Lotniczy Szczecin – Goleniów
LOT-em do Chorwacji od 125 zł za osobę
Nowe, wakacyjne połączenie lotnicze Szczecin – Rijeka ! W dniu dzisiejszym, tj. 27.05.2020 roku Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie, z dniem 3 lipca 2021 roku połączenia lotniczego na trasie Szczecin – chorwacka Rijeka – Szczecin. Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT, trasę do Rijeki pokonywać będzie z częstotliwością 1 x tygodniowo (sobota) wg. następującego rozkładu lotów: Wylot ze Szczecina : 09:10 Przylot do Rijeki: 11:10 Wylot z Rijeki: 17:35 Przylot do Szczecina: 19:40 Bilety są dostępne na stronie www.lot.com, a ich cena zaczyna się od 125 złotych za lot w jedną stronę (249 złotych za lot w dwie strony)

"Ogłoszenie połączenia lotniczego do chorwackiej Rijeki, z jednej strony doskonale wpisuje się w rozwój siatki połączeń, jaki od kilku lat, wraz z liniami lotniczymi realizuje Port Lotniczy Szczecin – Goleniów, z drugiej zaś pokazuje, że zeszłoroczne uruchomienie długo wyczekiwanego połączenia do Chorwacji okazało się strzałem w dziesiątkę i jest realizowane również w tym roku.

Dzięki temu połączeniu, mieszkańcy Województw Zachodniopomorskiego nie będą skazani na wielogodzinną, bo trwającą prawie 16 godzin podróż samochodem.

Jesteśmy pewni, że tego lata, poprzez możliwość pokonania tej trasy w niecałe 2 godziny, wiele osób z Województwa Zachodniopomorskiego skusi się na wypoczynek nad pięknym Adriatykiem" – powiedział Maciej Dziadosz Prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów

Źródło: Port Lotniczy Szczecin – Goleniów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe