Sławno: Ruszyły prace przy budowie boiska plażowego

  • 09.06.2021, 12:16
  • Miasto Sławno
Sławno: Ruszyły prace przy budowie boiska plażowego
Na terenie zielonym przy hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie ruszyły prace przy budowie boiska do plażowej piłki ręcznej. To efekt współpracy prezesa UKS Lider Sławno - Szymona Biegajskiego i Krzysztofa Frankensteina - burmistrza Sławna. Inicjatorem utworzenia boiska plażowego w Sławnie jest Pan Szymon Biegajski – prezes klubu UKS Lider Sławno. Pan Szymon w 2016 roku założył klub piłki ręcznej, który po niespełna pięciu latach działalności odnosi bardzo duże sukcesy na arenie lokalnej i ogólnopolskiej. Władze klubu zwróciły się do miasta o pomoc przy budowie boiska. Swoją prośbę motywowali rozwojem klubu i możliwością zgłoszenia drużyn do Wojewódzkich Rozgrywek Piłki Ręcznej Plażowej.

 

Władze klubu z własnej inicjatywy pozyskały sponsorów, którzy pomagają w budowie boiska. W inicjatywę zaangażowały się miejskie spółki – Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągi i Kanalizacja oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Boisko plażowe pozwoli uczniom jak i nauczycielom na uprawianie sportu na przygotowanym do tego terenie – dotyczy to takich dyscyplin jak piłka nożna, piłka ręczna czy piłka siatkowa. Dodatkowo w ramach inwestycji powstanie również skocznia w dal.

Wstępnie prace potrwają do początku lipca br.

Miasto Sławno

Zdjęcia (3)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkancy Slawna !!!
Mieszkancy Slawna !!! 13.06.2021, 01:46
Znowu pan zobligowal wszystkie spolki,sobie podlegle,zeby sponsorowaly budowe boisk !!! Skandal !!! Wiadomo trzeba sie wykazac,za ta odznake ,,honorowa,, mysle ze spoleczenstwo slawienskie bedzie pamietalo ta panska zasluge !!!
Mieszkanka Slawna,cierpiaca z bolu !!!
Mieszkanka Slawna,cierpiaca z bolu !!! 13.06.2021, 01:38
Najpierw trzeba zadbac o ludzi cierpiacych,a nie o boiska dla kilkoro dzieci,lub doroslych,czy pan tego nie rozumie ???
Mieszkancy Slawna !!!
Mieszkancy Slawna !!! 13.06.2021, 01:28
Dlaczego nie ma dentysty na Fundusz,pana stac panie burmistrzu,a reszta rencistow i emerytow niech cierpi z bolu,albo zamiast jesc,niech ida prywatnie usuwac zeby,albo niech umieraja,wazniejsze sa boiska !!!
Mieszkanka Slawna i tysiace innych.
Mieszkanka Slawna i tysiace innych. 10.06.2021, 02:10
Dziwi mnie fakt,ze nasz burmistrz odbiera honorowa odznake z rak premiera ,mam pytnie za co ,za meczenie spoleczenstwa,oby tak dalej !!!To dziekujemy panie premierze !!!
Mieszkaniec Slawna,ja nie mam kasy,rozumie pan !!!
Mieszkaniec Slawna,ja nie mam kasy,rozumie pan !!! 10.06.2021, 00:31
Szkoda ze p.burmistrz nie wie o tym co sie dzieje w Slawnie,ze nie mozna dostac sie na Fudusz do dentysty !!!! Szok,poprostu,trzeba cierpiec,lub brac pozyczke na leczenie zebow,lub umrzec z bolu !!! To dopiero mamy burmistrza !!!
nie mieszkaniec slawna
nie mieszkaniec slawna 13.06.2021, 18:43
Trzeba bylo skonczyc studia i wziac kredyt a nie marudzisz

Pozostałe