Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 17:43
Przeczytaj!
Reklama

Sławno: Ruszyły prace przy budowie boiska plażowego

Na terenie zielonym przy hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie ruszyły prace przy budowie boiska do plażowej piłki ręcznej. To efekt współpracy prezesa UKS Lider Sławno - Szymona Biegajskiego i Krzysztofa Frankensteina - burmistrza Sławna. Inicjatorem utworzenia boiska plażowego w Sławnie jest Pan Szymon Biegajski – prezes klubu UKS Lider Sławno. Pan Szymon w 2016 roku założył klub piłki ręcznej, który po niespełna pięciu latach działalności odnosi bardzo duże sukcesy na arenie lokalnej i ogólnopolskiej. Władze klubu zwróciły się do miasta o pomoc przy budowie boiska. Swoją prośbę motywowali rozwojem klubu i możliwością zgłoszenia drużyn do Wojewódzkich Rozgrywek Piłki Ręcznej Plażowej.
Podziel się
Oceń

 

Władze klubu z własnej inicjatywy pozyskały sponsorów, którzy pomagają w budowie boiska. W inicjatywę zaangażowały się miejskie spółki – Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągi i Kanalizacja oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Boisko plażowe pozwoli uczniom jak i nauczycielom na uprawianie sportu na przygotowanym do tego terenie – dotyczy to takich dyscyplin jak piłka nożna, piłka ręczna czy piłka siatkowa. Dodatkowo w ramach inwestycji powstanie również skocznia w dal.

Wstępnie prace potrwają do początku lipca br.

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkancy Slawna !!! 13.06.2021 01:46
Znowu pan zobligowal wszystkie spolki,sobie podlegle,zeby sponsorowaly budowe boisk !!! Skandal !!! Wiadomo trzeba sie wykazac,za ta odznake ,,honorowa,, mysle ze spoleczenstwo slawienskie bedzie pamietalo ta panska zasluge !!!

Mieszkanka Slawna,cierpiaca z bolu !!! 13.06.2021 01:38
Najpierw trzeba zadbac o ludzi cierpiacych,a nie o boiska dla kilkoro dzieci,lub doroslych,czy pan tego nie rozumie ???

Mieszkancy Slawna !!! 13.06.2021 01:28
Dlaczego nie ma dentysty na Fundusz,pana stac panie burmistrzu,a reszta rencistow i emerytow niech cierpi z bolu,albo zamiast jesc,niech ida prywatnie usuwac zeby,albo niech umieraja,wazniejsze sa boiska !!!

Mieszkanka Slawna i tysiace innych. 10.06.2021 02:10
Dziwi mnie fakt,ze nasz burmistrz odbiera honorowa odznake z rak premiera ,mam pytnie za co ,za meczenie spoleczenstwa,oby tak dalej !!!To dziekujemy panie premierze !!!

Mieszkaniec Slawna,ja nie mam kasy,rozumie pan !!! 10.06.2021 00:31
Szkoda ze p.burmistrz nie wie o tym co sie dzieje w Slawnie,ze nie mozna dostac sie na Fudusz do dentysty !!!! Szok,poprostu,trzeba cierpiec,lub brac pozyczke na leczenie zebow,lub umrzec z bolu !!! To dopiero mamy burmistrza !!!

nie mieszkaniec slawna 13.06.2021 18:43
Trzeba bylo skonczyc studia i wziac kredyt a nie marudzisz

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: xyz Treść komentarza: To trzeba było startować w przetargi i go wygrać. Ciekawe jak ty byś to wykonywał... :D Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:42 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Strabag to sie nadaje do tarcia chrzanu,podwykonawca,podwykonawce,podwykonawcą pogania. Jak sie patrzy na ich pracę to oczy bolą. Z Rapackiego tak sie bawili jakby im konserwator zabytków każdą kostkę brukowa odbierał. Krężel jak robił to samo przy prokuraturze wpadł,zrobił co do zrobienia i wypad,droga przejezdna. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:58 Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Kaja Treść komentarza: Ukrywają,ale uczniowie i rodzice wiedzą. Data dodania komentarza: 6.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: zizou Treść komentarza: A co ona ten plyn do plukania połykała ? hahaha Data dodania komentarza: 28.05.2026, 15:33 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Wiadomo kto to i z jakiej szkoły? Data dodania komentarza: 28.05.2026, 10:52 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie? Autor komentarza: Stasiek Treść komentarza: Wreszcie się doigrała od dawna daje w czajnik Data dodania komentarza: 27.05.2026, 21:09 Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Reklama
Reklama