Sławno: przyjdź na spotkanie z planszowymi grami

  • 10.06.2021, 21:41
  • Obserwator Lokalny
Sławno: przyjdź na spotkanie z planszowymi grami
Klub Gier Planszowych „Psia Kostka” wraz ze Sławieński Dom Kultury- SDK serdecznie zaprasza na pierwsze spotkania z grami planszowymi, które odbędą się odpowiednio dnia 11.06. 2021 (piątek) w godzinach 18:00 - 21:00 i 13.06.2021 (niedziela) w godzinach 14:00-17:00 w SDK w Sławnie. Klub Gier Planszowych „Psia Kostka” działa od dwóch lat organizując i promując wśród dzieci i młodzież, a także wśród dorosłych granie w gry planszowe jako alternatywny sposób na spędzanie wspólnie wolnego czasu w dobie internetu i gier komputerowych. Klub dysponuje bogatym zbiorem współczesnych, nowoczesnych gier planszowych, które to gry nieodpłatnie udostępnia na swoich spotkaniach. Założyciele klubu chcieliby aby spotkania z grami planszowymi zagościły na stałe w Sławieńskim Domu Kultury, by każdy mógł na nie przyjść i zagrać. Na czas miesiąca czerwca jak i wakacji planowane są spotkania dwa razy w tygodniu co dwa tygodnie.

Zapraszamy na pierwsze spotkania i zapoznanie się z funkcjonowaniem klubu jak i z jego planami co do stworzenia w Sławnie miejsca przyjaznego graczom.

 

Spotykamy się w aktualnie panującym w SDK reżimie sanitarnym, przy wejściu dezynfekujemy dłonie, w pomieszczeniach nosimy maseczki, na sali może przebywać jednorazowo 10 osób. W razie większej ilości chętnych mamy do dyspozycji drugie pomieszczenie.

 

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe