Korlino: Wyróżnienie dla Miłosza Stachowskiego w Ogólnopolskim Konkursie choreograficznym "Nakręć swój taniec"

  • 11.06.2021, 11:47
  • Obserwator Lokalny
Korlino: Wyróżnienie dla Miłosza Stachowskiego w Ogólnopolskim Konkursie…
Miłosz Stachowski, uczeń kl. VI Społecznej Szkoły Podstawowej w Korlinie wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie choreograficznym "Nakręć swój taniec" edycja IV 2021 r. w formie on-line. Uczestnik w kategorii solo musiał wybrać jeden utwór muzyczny i samodzielnie ułożyć do niego lub jego części choreografię. Konkurs odbył się w trzech grupach wiekowych: 7-10 lat, 11-15 lat, powyżej 15 lat.

Miłosz trenuje taniec od lat, sprawia mu on ogromną satysfakcję, przy nim potrafi zupełnie zdystansować się do świata, zapomnieć o przykrościach i troskach. W hip-hopowych rytmach czuje się swobodnie, to zdecydowanie jego „klimat”. Chłopiec w swym tańcu, poddając się niepokornym rytmom, opowiedział historię, która została dostrzeżona przez jurorów i nagrodzona Wyróżnieniem. Choreografia nosi tytuł „Dźwiękowa podróż ciała” i można ją obejrzeć pod adresem: http://szkolakorlino.pl/MiloszStachowski.mp4

Serdecznie gratulujemy sukcesu i pasji, która pięknie otwiera na świat i ludzi, uczy samodyscypliny i pokory, ale przede wszystkim pozwala odkryć w sobie to, czym warto podzielić się z innymi.

Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni Miłoszu!!!

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe