Sławno Powiatowe Święto Policji

  • 16.07.2021, 17:03
  • Obserwator Lokalny
Sławno  Powiatowe Święto Policji
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie obchodzili dzisiaj swoje święto. Z tej okazji wręczono awanse na wyższe stopnie policyjne. Punktualnie o godzinie 11.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Sławnie rozpoczęła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji. W dzisiejszej uroczystości udział wzięli policjanci, pracownicy cywilni, kierownictwo jednostki a także zaproszeni goście – przedstawiciele władz samorządowych i współpracujących z Policją służb. Głównym punktem gali były awanse. W tym roku na wyższe stopnie policyjne awansowano 38 policjantów, w tym 5 otrzymało swój awans przed terminem.

W trakcie uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Sławnie podinsp. Andrzej Kamoda wszystkim policjantom podziękował za codzienną służbę i pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Odczytał list Sekretarza Stanu MSWiA – pana Pawła Szefernakera, w którym dziękował policjantom i pracownikom policji m.in. za trud włożony w codzienną służbę o pracę. Komendant w trakcie przemówienia podziękował także przedstawicielom lokalnych samorządów za bardzo dobrą współpracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sławieńskiego, a także za pomoc przy budowie nowej siedziby jednostki.

Następnie podinsp. Andrzej Kamoda wręczył policjantom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. W tym roku mianowanie na wyższy stopień służbowy otrzymało 28 – policjantów, w tym 5 swój awans otrzymało przed terminem.

Zebrani na uroczystości goście podziękowali funkcjonariuszom za codzienną służbę i pogratulowali im wysokich wyników pracy. asp. Kinga Warczak

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe