Sławno: Burek wziął „papugę”

  • 7.12.2018, 09:07
  • Mieczysław Siwiec
Sławno: Burek wziął „papugę”

Tekst o poszukiwaniu właściciela psa, który został ujęty po tym, jak w szajce z dwoma innymi czworonogami dopuścił się napadu na kurnik przy ulicy Chełmońskiego, wywołał duże zainteresowanie Czytelników oraz ich komentarze.

Jednym z pierwszych był ten od Pauliny Rolnik, która napisała: Nic im nie mów, Burek! Weź prawnika!. Komentarz ten dał dużo do myślenia i spowodował chęć niezależnego wyjaśnienia sprawy! |
Już podczas wizyty na posesji, gdzie doszło do zdarzenia, rzuciło się w oczy, że piesek jest bardzo łagodny i przyjazny, daje się nawet pogłaskać.

Jeszcze wczoraj znalazł się też jego Pan, zaalarmowany naszym Internetowym wpisem. Dogadał się z właścicielem kur. Przy okazji wyjaśnił, że młoda suczka kilkanaście dni temu została przygarnięta przez rodzinę. W domu jest bardzo grzeczna.
W dniu, w którym doszło do tragedii w kurniku, miała trafić do weterynarza w celu wysterylizowania jej. Niestety, wcześniej zniknęła. Jak się później okazało - aby dołączyć do dwóch, psich opryszków. Także sam właściciel kurnika twierdzi, że chociaż też grasowała na jego posesji, ale była bardzo łagodna, w przeciwieństwie do dwóch rudych, podpalanych psów, które wykazały się wielką agresją i nadal są poszukiwane.
Tak więc "robiąc za jej papugę" proszę o wyrozumiałość, bo to jej młody wiek spowodował, że zadała się z nieodpowiednim towarzystwem, co już się nigdy nie powtórzy...

Mieczysław Siwiec
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hz
hz 7.12.2018, 12:24
Burek dobrze że wziąłeś" papugę " , sam byś się nie obronił. Nauczka na przyszłość - nie zadawaj się z byle kim !

Pozostałe