Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 lipca 2026 23:00
Przeczytaj!
Reklama

Piłka Nożna. A-klasa Trener wyrzucony z boiska

Rezerwy Darłovii przegrały na własnym boisku z Arkadią Malechowo (1:3). Pod koniec spotkania doszło do niezwykłej sytuacji: niezadowolony trener gospodarzy wdał się w „pyskówkę” z sędzią głównym. Najpierw dostał żółtą kartkę, a po kilku chwilach czerwoną i został wyproszony z ławki rezerwowych. A gdy w pewnym momencie pojawił się za linią boczną, sędzia zdecydowanie wygonił go, przez co resztę spotkania mógł oglądać zza płotu. O sędziowanie duże pretensje mieli też kibice Darłovii, którzy głośno to wyrażali. Nie dało to jednak wygranej ich pupilom.
Piłka Nożna. A-klasa  Trener wyrzucony z boiska
Mieczysław Siwiec
Podziel się
Oceń

Więcej: wyniki innych spotkań oraz tabela rozgrywek A-klasy w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego 20 października 2021 r.
 

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

N 16.10.2021 19:44
Komentarz usunięty

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Paweł Treść komentarza: Teraz szwagier franka będzie pilnował wszystkich inwestycji w mieście to możemy spać spokojnie. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 15:48 Źródło komentarza: Sławno Podpisano umowę na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: DOMINIK K Treść komentarza: Osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941 Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:34 Źródło komentarza: Drozdowo: Motocyklista zderzył się z samochodem Autor komentarza: DOMINIK Treść komentarza: Osobę poszkodowaną w wypadku lub rodzinę proszę o kontakt - przekażę przydatne informacje tel. 783 - 903 - 941 Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:32 Źródło komentarza: Drozdowo: Motocyklista zderzył się z samochodem Autor komentarza: Bob Treść komentarza: Żeby nie bylo tak jak z placem targowym, mieli budować, miały być kary , i co się dzieje ? Nic Tyle ze utwardzili z boku , a główny plac się sypie w centrum miasta. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 17:00 Źródło komentarza: Sławno Podpisano umowę na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Tutejszy Treść komentarza: Kiedy koniec robót? I jaka kara umowna wpisana do umowy za opóźnienia? Data dodania komentarza: 20.07.2026, 18:46 Źródło komentarza: Sławno Podpisano umowę na przebudowę placu Wyszyńskiego Autor komentarza: Obserwator lojalny Treść komentarza: Syn radnej to trzeba o tym artykuł napisać. Oczywiści w tym przypadku policja będzie miała 100% skuteczność, o czym zapewne też pojawi się artykuł. Normalnie po ludzku współczuję, że spotkało to Pani syna,ale cała sytuacja z podkreślaniem w pierwszym zdaniu "syn radnej Sejmiku..." delikatnie mówiąc jest żałosne Data dodania komentarza: 19.07.2026, 21:33 Źródło komentarza: Poszukiwani świadkowie wypadku
Reklama
Reklama