Piłka nożna - Sława rozgromiła Redłovię

• 17.10.2021, 19:55
  • Andrzej Lauren
Piłka nożna - Sława rozgromiła Redłovię Piotr Kozdra przy piłce popisał się klasycznym hat trickiem

Na sławieńskim stadionie w obecności około 100 kibiców miejscowa Sława Sławno rozgromiła Redłovię Redło 10:0 ( 3:0). Do przerwy mimo zdecydowanej przewagi gospodarze prowadzili zaledwie 3:0). Pierwsza bramkę strzelił w 29 minucie Damian Pawełek, na 2:0 podwyższył Mateusz Ulatowski (39min.), a tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego na listę strzelców wpisał się Krzysztof Wólczyński. W drugiej odsłonie gości słabli z minuty na minutę, co skończyło się dla nich prawdziwym pogromem. Dwa gole zapisał na swoje konto Piotr Kozdra (55 i 61 min), a trzy Krzysztof Wólczyński (45, 70 i 90 min). Dzieła zniszczenia dokonali Damian Pawełek (75min.), Mateusz Szadkowski (77 min.) i Piotr Serewiś (86min.). Po rozegraniu ośmiu kolejek w tabeli prowadzi Mechanik Bobolice mający na swoim koncie 30 pkt, przed Wiekowianką Wiekowo 26pkt i Vimobilią Będzino 24pkt. Sława z dorobkiem 16 pkt. plasuje się na szóstej pozycji.