Sławno: Lidl, Pepco, CCC, Neonet, KiK, Martes Sport, KS Sport, Rossman i TEDi już niedługo w Sławnie

  • 18.10.2021, 15:16
  • Obserwator Lokalny
Sławno: Lidl, Pepco, CCC, Neonet, KiK, Martes Sport, KS Sport, Rossman…
Trwają intensywne prace przy budowie nowoczesnego Parku Handlowego w Sławnie, który zlokalizowany będzie przy ul. Polanowskiej i Łącznej w Sławnie. Docelowo na terenie o powierzchni ponad 18.000 m2 powstanie około 11 punków handlowych wraz z operatorem głównym, myjnią samochodową oraz 205 miejscami parkingowymi. Wśród najemców znajdzie się sklep spożywczy, a także operatorzy modowi. Jak podaje inwestor na swojej stronie internetowej - dotychczasowymi, potwierdzonymi najemcami mają być m.in. Lidl, Pepco, CCC, Neonet, KiK, Martes Sport, KS Sport, Rossman i TEDi.

Obecnie na placu budowy wykonawca wykonane zostały już roboty z zakresu burzenia i rozbiórki istniejących obiektów budowlanych. Trwa wywożenie gruzu, trwają także prace związane z wyrównywaniem terenu. Wykonano już wykopy i wylano pierwsze fundamenty. W chwili obecnej trwają intensywne prace związane z budową nowego pawilonu usługowo-handowego. Prace wykonuje firma JMS Sp. z o.o.

Inwestorem jest firma Green Hills Investment z Warszawy. Zakończenie prac zaplanowano w drugim kwartale 2022 roku.

 

 

 

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (4)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe