Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 8 grudnia 2025 17:06
Przeczytaj!
Reklama Możesz wszyskto

Darłowo Odnaleźli zaginionego darłowianina?

Tragiczna wiadomość dotarła z Darłówka Zachodniego. Około 7 rano zauważono ciało dryfujące w kanale, przy główkach darłowskiego portu. Zanim na miejsce dotarła ekipa poszukiwawcza, ciało wypłynęło w morze. Tam też, około godziny 8. zostało wyłowione przez strażaków z PSP w Darłowie i jednostkę SAR. Na razie trudno jednoznacznie stwierdzić, kto to jest, ale wiele wskazuje, że to zaginiony kilkanaście dni temu mieszkaniec Darłowa.
Podziel się
Oceń

Więcej w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 17 listopada 2021 r.


Napisz komentarz

Komentarze

Krystyna 17.11.2021 23:10
To jak jest odnalezli czy nie tego darlowiaka???

Anna 13.11.2021 15:33
Na czym opiera się Obserwator Lokalny pisząc, że "wiele wskazuje, że to zaginiony kilkanaście dni temu mieszkaniec Darłowa."? Rodzina zaginionego na miejscu została pozostawiona bez jakichkolwiek wyjaśnień i wskazań że strony służb, a wygląda na to, że Obserwator lokalny posiada informacje, o których nie wiedzą nawet najbliżsi zaginionego.

Beata 13.11.2021 18:40
Mój Boże tak potraktowano rodzinę??? I teraz oni czytajac ten artykuł co mają sobie myśleć????

Reklama
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TYLKO WIELKI PIS!Treść komentarza: ty sobie możesz szczekać .. za 2 lata zmiana władzy i będziecie komuchy kwiczeć.. hahahahData dodania komentarza: 8.12.2025, 10:55Źródło komentarza: Oświadczenie kierowcy z DarłowaAutor komentarza: MartaTreść komentarza: Plewy z wiatrem lecąData dodania komentarza: 7.12.2025, 21:10Źródło komentarza: Darłowo: Były Starosta przeszedł do PSL-uAutor komentarza: Pis partia nierobów i nieudaczników życiowych.Treść komentarza: Pis to partia na którą głosują nieudacznicy,którzy ledwo skończyli podstawówke. Z resztą wypowiedzi sie zgadzam. Dodałbym jeszcze że na Ziobro czeka już cela z zapewne doborowym towarzystwem.Data dodania komentarza: 7.12.2025, 09:39Źródło komentarza: Oświadczenie kierowcy z DarłowaAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Generalnie sytuacja jest taka,że na tej drodze oznakowanie wymaga umiejętności wróżbiarskich i nie ma nic wspólnego z posiadaniem prawa jazdy i umiejętnością czytania. Brawo Kobylarnia 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 6.12.2025, 18:06Źródło komentarza: Jechała pod prąd na S6Autor komentarza: PRECZ Z PO!Treść komentarza: hahahaha co za typ bezczelny, ale tak peowcy już mają , mam nadzieje że wezmą się za sędzine i na zbity pysk wyrzucą na brukData dodania komentarza: 1.12.2025, 09:42Źródło komentarza: Oświadczenie kierowcy z DarłowaAutor komentarza: PolkaTreść komentarza: Ustalic prawidlowosc postepowania,rozliczyc i surowo ukarac. Wszyscy jestesmy rowni wobec prawaData dodania komentarza: 30.11.2025, 09:06Źródło komentarza: Sprawa kierowcy z Darłowa: prokurator sprawdzi procedury
Reklama
Reklama