Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 12:48
Przeczytaj!

Piłka Nożna. Klasa Okręgowa. Grały zespoły z powiatu sławieńskiego

Sława Sławno – Viktoria Sianów 3:0 (2:0) W ostatnim meczu rundy jesiennej zdecydowane zwycięstwo Sławy, chociaż kilka minut pierwszej i całą drugą połowę grała w „dziesiątkę” po czerwonej kartce Bartłomieja Nowaka. Do przerwy było 2:0 i gdy wydawało się, że Sława będzie broniła wyniku w drugiej połowie, zawodnikom ze Sławna udało się strzelić jeszcze jedną bramkę.

Autor: Fragment meczu Sława Sławno - Viktoria Sianów 3-0

Podziel się
Oceń

Wiarus Żołtnica – LZS Kowalewice 4:2 (2:1)

Mecz dwóch sąsiadów z ogona ligowej tabeli. Zacięte spotkanie i bardzo ambitna postawa zawodników LZS Kowalewice, którzy już w pierwszej minucie meczu stracili bramkę. W 14 minucie wyrównali po stałym fragmencie gry. Remisem cieszyli się tylko do 35 minuty, gdy zawodnik gospodarzy głową umieścił piłkę w ich bramce.

Po przerwie znów zryw LZS-u i wyrównująca bramka w 49 minucie. Niestety ostatnią. Potem znaczna przewaga gospodarzy, którzy w 65 i 75 minucie strzelają bramki, które ustalają wynik meczu. Po rundzie jesiennej LZS Kowalewice zajmuje 14 miejsce w tabeli. Przeskakuje ich Wiarus Żółtnica, który wygrał bezpośrednie spotkanie.

Zawisza Grzmiąca – Wrzos Wrześnica 3:2 (1:1)

Przed ostatnim meczem kolejki Wrzos Wrześnica zajmował 10 pozycję w tabeli. Zawisza była niżej. Wrzos zaczął dobrze, W 8 minucie zdobył gola. Gospodarze wyrównali 9 minut później z karnego. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Mecz rozstrzygnął się w 62 i 65 minucie, gdy gospodarze kolejno zdobyli dwie bramki. Na nic zdała się ambitna postawa wrześniczan, którzy ostro ruszyli do zmiany wyniku. W 81 minucie zdobyli bramkę, ale na wyrównanie zabrakło już czasu. Po tym spotkaniu Zawisza wskoczyła na 9 miejsce w tabeli, a Wrzos spadł na 13. I tak będzie aż do wiosny.