Grand Prix Miasta Sławno w Badmintonie „BS CUP” - Trzeci turniej „Białej Lotki”

  • 21.12.2021, 16:04
  • Andrzej Lauren
Grand Prix Miasta Sławno w Badmintonie „BS CUP” - Trzeci turniej „Białej… Andrzej Lauren Najmłodsi zawodnicy III turnieju

Rozegrano trzeci z pięciu zaplanowanych turniejów „Białej Lotki” z cyklu Grand Prix Miasta Sławno w Badmintonie „BS CUP”. To były już ostatnie zawody w tym roku kalendarzowym. Mecze rozgrywane są w trzech kategoriach wiekowych: młodzik” - roczniki 2009 i młodsi, junior” - roczniki 2008-2007 i kategoria Open. Wśród najmłodszych wystartowało 8 zawodników. Pierwsze miejsce zajęła Lena Stachowicz wyprzedzając Lenę Siecińską. Trzecie miejsce wywalczył Piotr Kowalczyk, a czwarty był Artur Kluszczyński. Na piątym miejscu uplasowała się Alicja Kinczel, wyprzedzając szóstą Patrycję Zdybał. Siódme miejsce zajął Karol Lach, a ósme Amelia Burda. W kategorii „Junior” po raz kolejny zwyciężyła Nina Stachowicz wyprzedzając siostry Barbarę i Marię Pominkiewicz. Czwarte miejsce zajął Filp Jasiński. W kategorii „Open” wystąpiło 6 mixtów. Zwyciężyła para Marlena Smutek i Kamil Roman. Na drugim miejscu uplasował się duet Anna Gostomczyk i Jerzy Majchrzak. Na trzecim stopniu stanęła para Beata Bolesta i Rafał Roman. Kolejne miejsca zajmowali odpowiednio: czwarte: Monika Wojniak i Adam Mallek, piąte: Sylwia Roman i Daniel Wojniak, szóste: Joanna i Dawid Jasińscy. 

Andrzej Lauren

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe