Piłka ręczna - Sławianki grały w reprezentacji Polski

  • 22.12.2021, 15:35
  • Andrzej Lauren
Piłka ręczna - Sławianki grały w reprezentacji Polski Agata Myślińska w jednej z akcji

Zofia Chwojnicka oraz Agata Myślińska (UKS Lider Sławno) reprezentowały nasz kraj w Turnieju Nadziei Olimpijskich, który rozegrany został w Szczyrku. Polki z Liderkami w składzie zagrały bardzo dobre zawody zwyciężając drużynę Słowacji 28:25 (14:14), Czech 26:22 (13:11) oraz nieznacznie przegrywając z bardzo silną reprezentacją Węgier w ostatnim dniu turnieju 30:33 (14:16). Biało-czerwone ostatecznie zajęły drugie miejsce w przedświątecznym turnieju – serdecznie gratulujemy! 
Zosia zagrała we wszystkich trzech spotkaniach zdobywając kolejno trzy trafienia przeciwko Słowaczkom, dwie w meczu z Czeszkami oraz jedno w meczu z Węgierkami. Agata w tym ostatnim meczu również zanotowała jedno trafienie, w pierwszej potyczce turnieju przeciwko Słowacji wystąpiła na parkiecie, lecz nie wpisała się na listę strzelczyń. Naszym zawodniczkom raz jeszcze gratulujemy kolejnych występów na arenie międzynarodowej! 

Andrzej Lauren

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe