Darłowo: Wytwórnia Wielkie Joł, TEDE oraz Bonzay mają zaszczyt zaprosić na światową premierę koncertową albumu ESPEOERTE 0121

  • 05.01.2022, 14:36
  • Obserwator Lokalny
Darłowo: Wytwórnia Wielkie Joł, TEDE oraz Bonzay mają zaszczyt zaprosić…
13 grudnia na półki sklepowe trafił nagrany i wydany spontanicznie nowy album Tedego o tytule "ESPEOERTE 0121". Kiedy raper przygotowywał się do świętowania 20-lecia wydania swojego debiutanckiego albumu o tytule "S.P.O.R.T." natknął się na niepublikowane nigdy do tej pory swoje produkcje sprzed dwóch dekad. Były to nagrane utwory jak i same instrumentale, które oczywiście również osobiście wtedy stworzył. Tede postanowił wykorzystać te intrumentale i zarapować do nich. Tak powstał ten album, który po raz pierwszy na żywo usłyszeć będziecie mogli właśnie w Darłowie !!!Bity 2001, rap 2021 - to jest właśnie ESPEOERTE 0121. A Joł jest Wielkie!
Zapraszamy już 5 stycznia (środa / dzień przed Świętem Trzech Króli) do Karczmy Rzymskiej, która zarysowała się mocno na mapie hip-hopowych miejscówek w Polsce. Start: godz. 20.00. Bilety w ściśle limitowanej puli dostępne wyłącznie na platformie www.swiper.site. Na koncercie znajdziecie również stoisko MERCHTEDES. Imprezowy warm up nakręca Dj Dandes i Kacu! Gramy w reżimie sanitarnym. Liczba miejsc mocno ograniczona.
Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tede to taki inny Zenek
Tede to taki inny Zenek 05.01.2022, 17:20
Przecież ten cały tede to debil skończony. Wstyd, że ktoś takiego palanta, tworzącego pseudomuzykę, promuje i się tym szczyci. A przecież burmistrz Darłowa i D. Frącz, to ludzie na poziomie.

Pozostałe