Dostępne będą szczepionki Pfizer i Johnson&Johnson. Rejestracja pod numerami telefonu - 604 432 279, 697 184 069 lub 725 243 424.
Reklama
#SławnoSięSzczepi
13 stycznia odbędzie się kolejna akcja #SławnoSięSzczepi. W Powszechnym Punkcie Szczepień znajdującym się na hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie można zaszczepić się bez rejestracji! Pacjenci zarejestrowani będą mogli zaszczepić się w godzinach 10:00-14:00, zaś osoby bez rejestracji w godz. 14:00-16:00
- Miasto Sławno
- 11.01.2022 12:46 (aktualizacja 08.08.2023 11:56)
Data dodania:
11.01.2022 12:46
Wyświetleń:
352
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tutejszy
Treść komentarza: Nie chcę,bo zajmuje sie czymś innym. A płacę podatki i chcę wiedzieć jak są wydawane. Ps. Jaśnie panowie budowlańcy bardzo często pojawiali sie na Rapackiego skoro świt o 9. A stękanie budowlańców na pogodę też mnie śmieszy,jakbstarrowali do przetargu to wiedzieli,że żyjemy w klimacie umiarkowanym i skala temperatura jest w okolicach od minus 30 do plus 30,padają deszcze itd. Nie są świadomi niech zmienią pracę,zresztą dla budowlańca kalendarz i zegarek to jakieś tajemne urządzenia.
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:54
Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego
Autor komentarza: xyz
Treść komentarza: To trzeba było startować w przetargi i go wygrać. Ciekawe jak ty byś to wykonywał... :D
Data dodania komentarza: 26.06.2026, 14:42
Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego
Autor komentarza: Tutejszy
Treść komentarza: Strabag to sie nadaje do tarcia chrzanu,podwykonawca,podwykonawce,podwykonawcą pogania. Jak sie patrzy na ich pracę to oczy bolą. Z Rapackiego tak sie bawili jakby im konserwator zabytków każdą kostkę brukowa odbierał. Krężel jak robił to samo przy prokuraturze wpadł,zrobił co do zrobienia i wypad,droga przejezdna.
Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:58
Źródło komentarza: Sławno: Są oferty w przetargu na przebudowę placu Wyszyńskiego
Autor komentarza: Kaja
Treść komentarza: Ukrywają,ale uczniowie i rodzice wiedzą.
Data dodania komentarza: 6.06.2026, 14:21
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: zizou
Treść komentarza: A co ona ten plyn do plukania połykała ? hahaha
Data dodania komentarza: 28.05.2026, 15:33
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Autor komentarza: Ja
Treść komentarza: Wiadomo kto to i z jakiej szkoły?
Data dodania komentarza: 28.05.2026, 10:52
Źródło komentarza: Sławno: Była w pracy, czy nie?
Reklama
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze