Sławno Komenda bogatsza o nowy garaż

  • 21.01.2022, 17:56
  • Obserwator Lokalny
Sławno  Komenda bogatsza o nowy garaż
Z udziałem Małgorzaty Golińskiej, Czesława Hoca oraz Pawła Szefernakera - parlamentarzystów PiS, wybranych samorządowców, strażaków oraz lokalnych działaczy PiS, w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Sławnie oficjalnie przekazano do użytku nowy budynek garażowy. Wraz z nim, komenda wzbogaciła się o wyremontowany plac manewrowy oraz o nowe zagospodarowanie terenu. Budynek i roboty modernizacyjne kosztował prawie 2 mln. zł.

Zanim przecięto symboliczną wstęgę, Paweł Szefernaker, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, w imieniu Prezydenta RP, wręczył odznaczenie państwowe Łukaszowi Gryciakowi, strażakowi z Myśliborza, który z narażeniem życia uratował dwoje dzieci z płonącego domu.

Nowy obiekt poświęcił kapelan zachodniopomorskich strażaków ks. bryg. Ryszard Szczygieł

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe