Sławno: Bieg dla Ukrainy - 26 marca

  • 25.03.2022, 09:10
  • Obserwator Lokalny
Sławno: Bieg dla Ukrainy - 26 marca
Już jutro, 26 marca o godzinie 10:00 odbędzie się w Sławnie Bieg dla Ukrainy.

Długość trasy to ok 5 km. Start przy bramie wjazdowej przy stadionie miejskim. Limit startujących to 100 osób - 50 kobiet i 50 mężczyzn. Pierwsza "50-tka" w biegu otrzyma pamiątkowe medale z sercem WOŚP.

W biegu może wystartować osoba, która w 2022r. ukończy 16 lat i podpisze oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu (niepełnoletni mogą wystartować po podpisaniu oświadczenia przez opiekuna prawnego). Rejestracja na bieg rozpocznie się od godziny 9:00, na godzinę przed startem biegu.

Opłatą startową jest dowolnym dar rzeczowy dla uchodźców z Ukrainy. Najbardziej potrzebne są środki higieny i czystości, żywność z dłuższym terminem ważności, prześcieradła, pościele, śpiwory, materace.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomasz
Tomasz 27.03.2022, 16:08
Ukraińcy tez biegali w za Polakami 1943 tylko z siekierami piłami żaden rząd Ukrainy nigdy nie potępił tamtego okresu żądna osoba która brała udział w tej zbrodni nie została ukarana . Żyją jeszcze osoby które brały udział w czystkach Polaków . Polacy którzy tam mieszkali do dziś boją się publicznie mówić ojczysty języku po 2014 roku . Jeszcze jedno po 2014 OUN i UPA przestawia się jako bohaterów na Ukrainie
Tutejszy
Tutejszy 30.03.2022, 05:57
Dokładnie. Ale jeszcze chwila i ta "modna miłość" do UPAdlińców się skończy i Polacy przejdą na ustawienia fabryczne.

Pozostałe