Sławno: Zaproszenie do uczestnictwa w akcji „Honorowego Oddawania Krwi”

  • 12.04.2022, 15:04
  • st. asp. Kinga Warczak
Sławno: Zaproszenie do uczestnictwa w akcji „Honorowego Oddawania Krwi”
Komendant Powiatowy Policji w Sławnie podinsp. Andrzej Kamoda serdecznie zaprasza funkcjonariuszy, a także wszystkich chętnych mieszkańców powiatu do udziału w akcji honorowego oddawania krwi. Akcja odbędzie się w dniu 19 kwietnia 2022 roku na terenie Komendy Powiatowej Policji w Sławnie, na ul. Polanowskiej 45D.

Honorowa zbiórka krwi prowadzona będzie w dniu 19 kwietnia 2022 roku na terenie Komendy Powiatowej Policji w Sławnie. Tego dnia przed komendą zaparkuje Mobilny Punkt Poboru Krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku. Personel medyczny będzie czekał na chętnych w godz. od 9.00 do 13.00.

Aby zostać krwiodawcą wystarczy być osobą w wieku od 18 do 65 roku życia, o wadze powyżej 50 kilogramów oraz posiadać przy sobie dokument stwierdzający tożsamość. Każdy honorowy dawca kwalifikujący się do oddania krwi, może jednocześnie zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych! Można w ten sposób uratować komuś życie. To nic nie kosztuje.

st. asp. Kinga Warczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe