Sławno: Z dożywotnym zakazem prowadzenia pojazdów przyjechał na przesłuchanie

  • 21.04.2022, 14:04
  • st. asp. Kinga Warczak
Sławno: Z dożywotnym zakazem prowadzenia pojazdów przyjechał na przesłuchanie…
Do sławieńskiej komendy zgłosił się na przesłuchanie 56 – letni mieszkaniec powiatu. Okazało się, że mężczyzna przyjechał samochodem, pomimo posiadania dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Do Komendy Powiatowej Policji w Sławnie w sprawie popełnionego wykroczenia stawił się na przesłuchanie 56 – letni mieszkaniec powiatu. Gdy mężczyzna wchodził do budynku komendy został zauważony przez policjantów ze sławieńskiej „drogówki”. Funkcjonariusze skojarzyli, że w bliskiej odległości od komendy zaparkowany jest pojazd należący do 56 - latka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się, ponieważ 56 – latek od razu po zrealizowanych czynnościach udał się do swojego pojazdu i próbował odjechać. Został zatrzymany. Funkcjonariusze na miejscu przeprowadzili czynności i sporządzili dokumentację związaną z niestosowaniem się do orzeczonego przez sąd zakazu. Po czynnościach mężczyzna został zwolniony, a pojazd, którym przyjechał trafił na policyjny parking,

Wkrótce 56 - latek usłyszy zarzuty w tej sprawie, a o jego losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

st. asp. Kinga Warczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe