Pomiłowo - Ugacie Integracyjny festyn w pierwszy dzień prawosławnej Wielkanocy

  • 24.04.2022, 21:46 (aktualizacja 24.04.2022, 21:49)
  • Obserwator Lokalny
Pomiłowo - Ugacie Integracyjny festyn w pierwszy dzień prawosławnej Wielkanocy To tylko część organizatorów wspaniałej imprezy integracyjnej dla uchodźców z Ukrainy
Wspaniała inicjatywa grupy przyjaciół z Darłowa, Sławna, Słupska i Koszalina, które od początku wojny w Ukrainie pomagają uchodźcom. Niejednokrotnie jeździli na granicę z Ukrainą. Zawozili dary, a z powrotem przywozili osoby uchodzące przed koszmarem wojny. Teraz, w pierwszy dzień prawosławnej Wielkanocy, zorganizowali festyn integracyjny dla Ukraińców, którzy przybyli na teren powiatu sławieńskiego (i nie tylko). Impreza, doskonale zorganizowana i pełna wielu atrakcji, miała miejsce w Zielonej Szkole w Ugaciu. W naszej galerii poniżej tylko mała namiastka tego, co się tam działo.

Więcej w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 27 kwietnia 2022 r.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe