Sławno: Więcej tak wspaniałych przeglądów!

  • 19.05.2022, 08:21
  • Obserwator Lokalny
Sławno: Więcej tak wspaniałych przeglądów! Wielkie wrażenie na widowni wywarł występ tancerzy z SOSW w Sławnie.
Wesoło, ale też smutno i refleksyjnie, z wielkimi emocjami, a przede wszystkim radośnie – tak można scharakteryzować I Przegląd Form Artystycznych Placówek Specjalnych w Sławnie. Na wydarzenie zorganizowane przez sławieński Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy zjechali młodzi artyści z ośrodków wychowawczych z całego Pomorza Środkowego. Byli więc przedstawiciele: SOSW im. Marynarza Polskiego w Damnicy, SOSW w Koszalinie, SOSW im. Jana Brzechwy w Szczecinku, SOSW „Okruszek” w Kołobrzegu, SOSW z Warnina, OREW w Bobolicach, SOSW w Sławnie.

Występujący na scenie Sławieńskiego Domu Kultury prezentowali różnorodne formy artystyczne, od pantomimy po wokal i występy taneczne.

Pokazy dostarczyły widzom wielu wzruszeń i niesamowitych wrażeń. Uczestnicy zgodnie podkreślali, że po pandemicznej przerwie spotkanie dzieci, młodzieży, wychowawców i rodziców było niepowtarzalną przygodą.

- Uśmiech podopiecznych placówek specjalnych był wyrazem najwyższego uznania dla organizatorów przeglądu. Był jednocześnie dowodem na to, że jest wielka potrzeba cyklicznego organizowania takich imprez – mówi Ingrid Karolczak-Rutkowska – dyrektor SOSW w Sławnie.

Przegląd zaistniał przy współudziale Sławieńskiego Domu Kultury i pod honorowym patronatem Starosty Sławieńskiego. (r)

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (111)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe