Sławno: Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

  • 19.05.2022, 14:28
  • Obserwator Lokalny
Sławno: Powiatowe Obchody Dnia Strażaka
17 strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie otrzymało awanse na wyższe stopnie służbowe. Okazją był okolicznościowy apel podczas powiatowych obchodów Dnia Strażaka połączony z obchodami jubileuszu 30 –lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej. W apelu uczestniczyli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie, pracownicy cywilni Komendy oraz zaproszeni goście. Uroczysty apel rozpoczął się od złożenia meldunku przez dowódcę uroczystości starszego kapitana Damiana Tomczyka, Zachodniopomorskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadierowi Jarosławowi Tomczykowi. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie brygadier Paweł Faryno przywitał zaproszonych gości, podziękował funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym za zaangażowanie i trud podczas wykonywania zadań służbowych. Następnie zostały wręczone odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe funkcjonariuszom Komendy Powiatowej PSP w Sławnie.

W związku z tegorocznymi obchodami jubileuszu 30-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej, Komendant Powiatowy PSP w Sławnie brygadier Paweł Faryno wręczył statuetki upamiętniające to wydarzenie zaproszonym gościom oraz strażakom.

W związku z obchodami Dnia Strażaka na ręce Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie zostały nadesłane życzenia oraz podziękowania za okazywaną na co dzień pomoc w ratowaniu życia, troskliwą opiekę nad wspólnym dobrem, za trud, ofiarność oraz aktywność we wszystkich strefach życia społecznego.(Wykaz awansowanych i lista gości w wydaniu papierowym Obserwatora Lokalnego z 25 maja 2022 r.)

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (119)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe