Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 kwietnia 2026 21:11
Przeczytaj!
Reklama

Paweł Kryszałowicz gościł w sławieńskiej "trójce"

Podziel się
Oceń

Paweł Kryszałowicz, były reprezentant Polski w piłce nożnej, obecnie dyrektor sportowy Gryfa Słupsk, spotkał się z uczniami klas IV i V, w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Sławnie.

Gość opowiadał o pasji jaką jest piłka nożna i wskazywał, co trzeba zrobić, aby osiągnąć wysokie cele w sporcie. Był również czas na dalsze rozmowy o sporcie i nie tylko, a na koniec wszyscy mogli uzyskać zdjęcia mistrza wraz z autografami.

- To drugie takie spotkanie naszych podopiecznych z najlepszymi sportowcami reprezentującymi Polskę na różnego rodzaju wielkich imprezach sportowych - mówi Anika Wojtczak, dyrektor SP nr 3.

- Następne będę się starała organizować w kolejnych miesiącach roku szkolnego - dodała.

Więcej w kolejnym wydaniu Obserwatora Lokalnego. (al)

Powiązane galerie zdjęć:


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:17Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: SzatkowskaTreść komentarza: Dlaczego radny i sołtys piszą rzeczy nie prawdziwe że ci państwo stracili cały dorobek swojego życia mieszkać mają gdzie bo mają domki wynajem,mają plantacje borówki mają sklep odzieżowy czyli nie są w sytuacji krytycznej jak państwo przedstawiacie .Przykro pisać ale wydaje mi się że o wiele bardziej są potrzebujący niepełnosprawne osoby.To jest zwykle naciągacto.Pozatym dom nie spłonoł tylko kotłownia.Wstyd i hańba żeby wykorzystywać wrażliwe osoby do wpłat.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 13:16Źródło komentarza: Prośba o pomoc dla pogorzelców z Domasławic!Autor komentarza: RONALDOTreść komentarza: 7 mln i tyle czasu zablokowany stadion, tyle lat już minęło, przecież to widać, że to jest złe wykonanie roboty i wykonawca powinien odpowiedzieć za to.Data dodania komentarza: 23.04.2026, 09:55Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: KibicTreść komentarza: Murawa bedzie piekna szkoda ze odprowadzenie wody do drenazu bedzie do kitu i po deszczu pilka wodnaData dodania komentarza: 23.04.2026, 06:04Źródło komentarza: Na stadionie w Sławnie ruszyła renowacja murawy. Czy obiekt wrócić do użytkowania?Autor komentarza: HwdpTreść komentarza: Jejku jejku , niech fabryke zamknaData dodania komentarza: 14.04.2026, 07:27Źródło komentarza: Zatrzymali niemal 83 tys. sztuk nielegalnych papierosówAutor komentarza: Eryk EgonTreść komentarza: Czemu nie latają papiery, kitracie je po jakiś sejfach, dęciaki pierdolone. Ale jak go widzicie na mieście to gacie pełne, zwykle paple tfuData dodania komentarza: 10.04.2026, 18:47Źródło komentarza: Sławno: Areszt dla dilera narkotyków ze Sławna
Reklama
Reklama