Wędkarstwo Z życia Zarządu Okręgu PZW w Słupsku

  • 27.05.2022, 10:49
  • Obserwator Lokalny
Wędkarstwo  Z życia Zarządu Okręgu PZW w Słupsku Posiedzenie Rady Rejonu Lębork nad jeziorem w Lubowidzu
Pracowicie spędzili trzeci tydzień maja członkowie zarządu i pracownicy okręgu PZW w Słupsku. W ciągu 5 dni wzięli udział w czterech Radach Rejonów PZW w Lęborku, Bytowie i w Słupsku. W słupskim okręgu PZW funkcjonuje pięć Rad Rejonów PZW (Słupsk Miasto, Słupsk Powiat, Bytów, Człuchów i Lębork). W ich skład wchodzą prezesi kół PZW istniejących na danym terenie. Podczas majowych Rad Rejonów, w obecności Prezesa ZO Teodora Rudnika i Dyrektor Biura ZO – Renaty Sobki (wzięli udział we wszystkich posiedzeniach) między innymi opiniowano postulaty kół dotyczące bieżących problemów nurtujących wędkarzy. Rozpatrzono też wnioski dotyczące odznaczeń PZW.

Ważnym elementem posiedzeń była też kwestia powoływania szkółek wędkarskich, których jest stanowczo zbyt mało w okręgu słupskim.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe