Wędkarstwo Jan Tworek znów najlepszy

  • 17.07.2022, 16:10
  • Obserwator Lokalny
Wędkarstwo  Jan Tworek znów najlepszy
Jan Tworek przed Filipem Semanowem i Andrzejem Reszelewskim – to kolejność na podium zawodów spławikowo-gruntowych rozegranych przez sławieńskie koło PZW Okręgu Słupskiego. Zawody na stawach miejskich w Sławnie zgromadziła kilkunastu wędkarzy w wieku od 6 do 70. lat. Szczególnie cieszy, że rywalizacji wzięła udział duża grupa młodzieży. Zawody odbyły się na tzw. żywej rybie, czyli wędkujący musieli swój połów z powrotem wpuścić do wody – o czym na początku poinformował sędziujący zawody, Jan Walkowiak. Rywalizacja była zacięta, chociaż ryba nie miała ochoty zbytnio brać. Zwycięzca, bezkonkurencyjny Jan Tworek złapał aż 31 rybki o łącznej wadze ponad 1 kg (1052 punkty). Dużo ryb – bo 7 złowił Andrzej Reszelewski (67 p.). Dało mu to trzecie miejsce. „Zadecydowały” dwa leszcze Filipa Semanowa, które ważyły więcej (68 p.). Tuż za podium wylądowali Kamil Żaczek (62 p.) i Bartosz Kacprzak (37 p.).

Pozostałym uczestnikom zawodów szczęście nie sprzyjało, chociaż jak sami twierdzą, mieli trochę brań. Już teraz zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się w sierpniu i we wrześniu.

Obserwator Lokalny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe