Rusza nowa edycja konkursu AGROLIGA 2022

  • 22.07.2022, 10:46 (aktualizacja 25.07.2022, 09:14)
  • Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach
Rusza nowa edycja konkursu AGROLIGA 2022
Rozpoczynamy kolejną edycję jednego z najstarszych konkursów dla rolników i firm działających na obszarach wiejskich. Konkurs Agroliga realizowany jest w dwóch etapach – wojewódzkim i krajowym.

Etap wojewódzki konkursu finansowany jest z „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Konkurs Agroliga 2022 – etap wojewódzki realizowany w ramach Planu Działania Krajowej sieci Obszarów wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2022-2023 przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

Konkurs AgroLiga 2022 organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym – przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Honorowy Patronat nad konkursem sprawują: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes ARiMR, Dyrektor Generalny KOWR i Prezes KRUS. Patronat Medialny pełni Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych AGRO.

Konkurs AGROLIGA pozwala na prezentację dorobku rolnictwa i firm funkcjonujących w tym obszarze z terenu poszczególnych województw. Laureatami wojewódzkimi są rolnicy i przedstawiciele agro-przedsiębiorstw, którzy wyróżniają się osiąganymi efektami technologicznymi i ekonomicznymi, rozwijają swą działalność przy pomocy funduszy unijnych oraz wykazują zaangażowanie w życie lokalnej społeczności. Konkurs jest promocją oraz wyróżnieniem gospodarstw i firm z branży rolnej, które funkcjonują na rynku regionalnym, a uzyskanie tytułu laureata ogromnym sukcesem i prestiżem.

Przy wyborze Mistrza i Wicemistrza Wojewódzkiego w obu kategoriach komisja weźmie pod uwagę również: bezpieczeństwo pracy oraz estetykę obejścia i otoczenia gospodarstwa lub firmy.

Uczestnicy konkursu mogą być zgłaszani przez doradcę ODR lub sami wypełnić kartę zgłoszeniową oraz oświadczenia i przesłać na adres :

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Oddział w Koszalinie

ul. Przemysłowa 8

75-216 Koszalin

z dopiskiem „AGROLIGA 2022”

lub w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected],

w temacie „AGROLIGA 2022”

Szczegółowe informacje o zasadach konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: 94/341 87 37

Regulamin i karty zgłoszenia do Konkursu AGROLIGA 2022 są dostępne na stronie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach: www.zodr.pl

 

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

 

Odwiedź portal KSOWwww.ksow.pl

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

 

Za treść merytoryczną odpowiada Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

 

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe