Uwaga! Zapisy tylko do północy! 

  • 27.07.2022, 13:07
  • Obserwator Lokalny
Uwaga! Zapisy tylko do północy!
To już 31 lipca wystartuje po raz 9 Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy w Dąbkach. Jeszcze możesz wziąć w nim udział! Zapisy online na bieg główny będą otwarte do północy dnia 27 lipca 2022, natomiast zapisy na biegi towarzyszące dostępne online będą do północy dnia 30 lipca 2022. Po tych terminach zapisy będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów pod warunkiem niewyczerpania limitów miejsc - 600 osób w biegu głównym i 300 osób w biegach towarzyszących. Linki do zapisów znajdują się na stronie biegu pod adresem http://bieguzdrowiskowy.pl W samym środku wakacji, w samo południe setki zawodników ponownie przebiegną płaską trasą (2 pętle po 5km) poprowadzoną uliczkami Uzdrowiska Dąbki oraz odcinkiem leśnym leżącym na wąskim przesmyku między morzem, a jeziorem Bukowo. To wyjątkowe miejsce gdzie biegnąc z jednej strony można usłyszeć szum morza, a z drugiej zobaczyć brzeg jeziora.

Organizator Gmina Darłowo zapewnił na trasie 4 punkty z wodą oraz kurtyny wodne. Tradycją biegu stały się też oryginalne medale odbiegające swoją formą od tradycyjnych krążków. Nie inaczej będzie i w tym roku. Tegoroczny medal to charakterystyczny dla Uzdrowiska Dąbki kuter rybacki, który dzięki swojej grubości - około 1cm nie tylko będzie mógł zawisnąć na szyi każdego finiszera ale również stanąć u niego na półce z trofeami.

Obserwator Lokalny

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.obserwatorlokalny.pl z siedzibą w Sławnie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe