Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 16 września 2025 22:52
Przeczytaj!
Reklama

Darłowo: Reggaenwalde Festiwal i wiele innych kulturalnych atrakcji

Przed nami sierpniowy, długi weekend tych wakacji. Nie hamujemy i nie zwalniamy obrotów. Dajemy Wam znać byście dobrze zaplanowali czas… czerpiąc z atrakcji kulturalnych najwięcej. W tym tygodniu wyjątkowy, niepowtarzalny, jedyny… festiwal muzyki Reggaenwalde, który rozgrzeje Darłowo – Darłówko do temperatur występujących na Jamajce. Bo jak głosi powszechna opinia… Reggaenwalde Festiwal to nie tylko miejsce i impreza, ale także stan ducha. Polecamy uwadze i w dniach 12-13 sierpnia zapraszamy do Darłówka Zachodniego, gdzie przy nabrzeżu portowym zagrają i zespoły, i publiczność.
Darłowo: Reggaenwalde Festiwal i wiele innych kulturalnych atrakcji
Podziel się
Oceń

Oprócz tego polecamy w najbliższym czasie:

12-13 sierpnia: 14. REGGAENWALDE FESTIWAL. Nabrzeże portowe – Darłówko Zachodnie, ul. Kotwiczna

zagrają m.in.: Kapela ze wsi Warszawa, Gooral & Paprodziad, Rise Up i inni

14 sierpnia: 56. MFO: Koncert w kościele Św. Gertrudy. Godz. 19:15 – wstęp wolny

Sławomir Kamiński (organy), Dumitru Harea (fletnia pana). Prowadzenie – Andrzej Zborowski

15-21 sierpnia: OFF-ROAD DRIVING MEETING – Zlot Marian Laskowski

19 sierpnia: Muzyczny 5-tek: Chłopcy z Placu Broni ***** Darłowo – Rynek, godz. 20:00. Wstęp wolny

20 sierpnia: Operetka Wrocławska w koncercie pn.: Opera na wynos. Rynek Miejski w Darłowie. Godz. 20:00.

20 sierpnia: Sobotnie Kino Plenerowe. Parking przy Zamku. Godz. 21:30. Film: Miłość, ślub i inne nieszczęścia.

21 sierpnia: Operetka Wrocławska w koncercie pn.: Powróćmy jak za dawnych lat. Zamek Książąt Pomorskich - Muzeum w Darłowie. Godz. 16:00.

21 sierpnia: Organowy koncert z klimatem: Muzyka w Mariackim (PART3). Godz. 19:00 – wstęp wolny. Wojciech Kopciński (puzon) Michał Kopciński (organy).

21 sierpnia: Operetka Wrocławska w koncercie pn.: Podróż musicalowa. Zamek Książąt Pomorskich - Muzeum w Darłowie. Godz. 20:30.

 

Ponadto przypominamy, że gramy kino stacjonarnie, plenerowo i wyjazdowo. Poza Darłowem zagramy:

14 sierpnia: Kino Plenerowe – WICIE. Godz. 21:30

16 sierpnia: Kino Plenerowe – g. Postomino (STANIEWICE). Godz. 21:30

 

A w kinie Bajka? Od piątku 12 sierpnia – hit filmowy: Powodzenia – Leo Grande.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TutejszyTreść komentarza: Z mojego punktu widzenia,po wybudowaniu S6 mam gdzieś czy będą tu jakieś "zakłady pracy" do Słupska 20 minut do Koszalina niecałe 30,w obu przypadkach dojazd do centrum. Burmistrz powinien zająć się jak najszybszym zakończeniem rozpoczętych remontów a my cieszmy się spokojem w Sławnie. Darłowo może pomarzyć o takich możliwościach które da Ska.Data dodania komentarza: 12.09.2025, 22:04Źródło komentarza: Burmistrz Sławna Krzysztof Frankenstein odkrywa kluczowe inwestycje dla rozwoju miasta w Polskim Radiu KoszalinAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Miasto się wyludnia bo pan burmistrz i nasza rada miasta nie przyciąga żadnych inwestorów. Takie rzeczy to chyba robi dla emerytów bo to miasto niedługo niedługo będzie miało tylko takich mieszkańców. Inwestorzy to jest rozwój miasta i czym chyba nie wiedzą nasi włodarzeData dodania komentarza: 12.09.2025, 13:55Źródło komentarza: Burmistrz Sławna Krzysztof Frankenstein odkrywa kluczowe inwestycje dla rozwoju miasta w Polskim Radiu KoszalinAutor komentarza: KasiaTreść komentarza: Jakie numery na ul.DębowejData dodania komentarza: 12.09.2025, 00:40Źródło komentarza: Groźna bakteria uderza w Sławno!Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Kiedy wreszcie w tym chorym kraju ktoś zrobi porządek ze sprawami tego typu Jakim prawem pozwala się na ściąganie tego typu szajsu można tego typu paskudztwo wykorzystać w celach targnięcia na czyjeś życie KpinaData dodania komentarza: 9.09.2025, 11:07Źródło komentarza: Sławno: Jadowity wąż na OgrodowejAutor komentarza: Won !Treść komentarza: Szanowana 🤣🤣🤣Data dodania komentarza: 9.09.2025, 06:45Źródło komentarza: Zmiana na stanowisku SkarbnikaAutor komentarza: GalTreść komentarza: Panie Stachu Rychowiak... Polski język trudny język???? Pani Renata jest bardzo szanowaną osobą w gminie i nie tylko w gminie. Ma ogromną wiedzę i ogromne umiejętności. Może byś tak wyszedł z anonimowości Panie Rychowiak a nie udajesz greka...Data dodania komentarza: 8.09.2025, 18:46Źródło komentarza: Zmiana na stanowisku Skarbnika
Reklama
Reklama