Sławianie żegnali Stary i witali Nowy Rok

  • 01.01.2019, 13:29
  • AL
Sławianie żegnali Stary i witali Nowy Rok

Około trzystu osób witało Nowy Rok na sławieńskim placu im. ks. Kard. Wyszyńskiego. Tym razem po raz kolejny zabrakło wystawienia sceny i życzeń od burmistrza miasta.

Można było podziwiać przygotowany na tą okoliczność wystrzałowy pokaz fajerwerków. Dokładnie o północy sławianie wznosząc toasty lampką szampana składali sobie życzenia "zdrowia, optymizmu i szczęścia". Niech nowy 2019 rok przyniesie spełnienie wszystkich oczekiwań, marzeń i będzie jak najlepszy - te słowa wypowiadała znakomita większość uczestników. Wszyscy zgodnie podkreślali, że organizowanie sylwestra pod gołym niebem jest bardzo dobrym pomysłem. Mamy na to liczne przykłady w innych miejscowościach. - Jesteśmy u rodziny na tradycyjnej domówce, a ponieważ mamy niedaleko postanowiliśmy wyjść na plac, by ze wszystkimi mieszkańcami przywitać Nowy Rok - powiedziała nam grupa młodych mieszkańców miasta. Chwilę później wszyscy szybko opuścili imprezę udając się pośpiesznie na spędzenie dalszej części wieczoru na zabawach i prywatkach. Tymczasem świat się bawi i szaleje, a u nas z roku na rok jest coraz gorzej, smutniej i w dodatku deszczowo. Może następnym razem będzie lepiej i weselej. Dosiego roku!

AL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M
M 03.01.2019, 16:24
"Tym razem po raz kolejny" brawo za myśl
Sebka w samo sedno pięknie powiedziane...
Sabka
Sabka 01.01.2019, 19:27
dobre pytanie - dla kogo robić zakończenie roku? Co roku frekwencja co raz mniejsza ponieważ każdy bawi się we własnym gronie bądź na balach. Jeśli ktoś jest chętny na plener to wybiera większe miasta, gdzie przyjeżdżają gwiazdy. Ale nie porównywajmy Sławna do Koszalina czy Słupska... W latach ub. była scena, muzyka, dj. Ile osób się bawiło ? Trzy od organizatora plus Kaczka z reklamówkami.

Pozostałe